Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi ideig lehet az óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig lehet az óvszert felhasználni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az óvszerre egyesével rá van irva, hogy "EXP 2015 07" én nem tudom mennyi ideig lehet, ez azt jelenti,hogy 2015-ig? mert eddig amit vettünk rögtön elhasználtuk... mi az az EXP? mit jelent?
2011. júl. 3. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
azt hogy 2015 juliusban lejár a szavatossága. szóval addig lehet felhasználni
2011. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. júl. 3. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
EXP=experience(tapasztalat) amit a megdugott nők után kapsz míg el nem éred a határaidat aztán LVL UP, és ott kell tenned a statokra. Én a helyedben a kitartásra tennék, még jól jöhet. De ha a nő durván szereti akkor az erőt javastlom (STR). GL HF ! :D
2011. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, az utolsó igazi kocka.

Ajánlom neki, hogy vigye el az óvszert egy mágushoz: az tesz mindegyikre még 2 EXP-et, és világítani is fog akció közben :-)

Csak utána gyorsan ki kell dobni, mielőtt eldurran!


Egyébként EXPire (lejárati idő).

2011. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!