Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem unjátok az:- Ugye nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű huszonéves kérdése:

Nem unjátok az:- Ugye nem lehetek terhes? -kérdéseket?

Figyelt kérdés
Én már nagyon unom.
2010. dec. 22. 17:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
Én is unom már,hogy egy nap 500-szor leírom,hogy bizony lehet terhes még akkor is,ha csak 3 perces volt a szex.Attól,hogy szar a pasi az ágyban még lehet termékeny.Ma is szép napunk volt etéren és még nincs éjfél.A szilvesztertől pedig előre félek.Annyi újévi baba lesz itt,hogy nem győzzük majd kapkodni a fejünket.
2010. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 sasna ***** válasza:
70%
sztem mi mindent megtettunk.. :S az újévi babákkal pedig senki ne törődjön, a lényeg, h mi védekezünk :)
2010. dec. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

J válasza


Én a hozzáállást unom.

Elösször is nem terhesség hanem gyermekáldás (ugye mennyivel szebb szó) főnleg annak tükrében hogy két (a szexhez eléggé) felnött ember akik teljesen tisztában vannak a szekszuális eggyütlétük következményeivel ilyen mérhetetlen ostobán és gyerekesen viselkedjenek ennyi iskolapadban (az adófizetők pénzén) eltöltött év után.

80-100 évvel ezelött is éltek nemi életet 15-16 évesen sokszor alig 4 osztállyal vagy írástudatlanul, sokkalta nagyobb felelöségtudattal és erkölcsi értékrendel. Hová sülyedtünk....

2010. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

énis unom már őket -.- de az a legszebb amikor odaírja hogy 18/L :O

most vagy direkt írja hogy 18 vagy tényleg olyan hülye, hogy 18 évesen nem tudja megállapítani mikor esik valaki teherbe.

jah meg igen az nekem is a kedvencem amikor nem védekezik és azt kérdezi terhes lehet-e :D

ez már annyira unalmas egyépként... -.-"


egy terhességi teszt kb 1000huf-ból kivan, szóval nemtudom miért nem lehet venni egyet...


az egyik ismerősöm volt így hogy állandóan mondogatta hogy ő terhes meg be volt ijedve de azt a tanácsom nem bírta megfogadni hogy vegyen egy k*rva tesztet

vannak olyan betegállatok akik élvezik,ha terhesnek hitetik magukat o.O ezúton gratula nekik ! :D

2010. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Hol? ***** válasza:
Terhes vagyok ! Akkor, most Terhes vagyok ?
2010. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

: DD ez az utolsó válasz nagyon frappáns! ;)


Amúgy.. még "fiatalabb" szemszögből nézve.. van nekem is olyan barátnőm, aki irigyel, mert mindent megbeszélek anyuval. -.- Most mit kell túlspilázni? : SS Én régebben is, és most is olyan vagyok, hogy ha kell, megoldom. Na ezért szeret ez a csaj is hozzám fordúlni.. de könyörgöm! Nem vagyok én sem a mindenható! :) Nem tudhatok még mindent én sem.. : / A kedvencem az volt tőle, amikor megkérdezte.. védekeztünk, nem szakadt ki az óvszer, de lehetek terhes!? O.o : DD


Szóval.. szerintem ott a baj, hogy nem sokan beszélik meg otthon sajnos ezeket. :(


Na de aki buta.. azon már senki sem segít! ;)

Vagy nevezem inkább tudatlannak.

2010. dec. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Hol? ***** válasza:

Köszönöm az elismerő szavakat ! :)

Amit írtál, arról ez jutott eszembe :

Tanácsot tudok adni, de észt nem !

2010. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hol ?

Ez így igaz! :) De akkor sem tudom felfogni épp ésszel, hogy ennyi felelősség miért nem szorul beléjük.. : SS Én sem vagyok idősebb az átlagnál szerintem.. : /


17/L

2010. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy túl hamar kezdenek szexelni. Én is túl fiatal voltam szerintem (17) és hiába védekeztünk gumival, állandóan azt hittem hogy terhes vagyok. A legtöbben akik ide írják ezeket a kérdéseket megfelelően védekeznek, csak hisztiznek. A megoldás erre az lenne, hogy később kezdenek szexelni.
2010. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
48%

Nem unod még a Gyakori kérdéseket? Mert nem muszáj ezzel tölteni az idődet, ha unod. Tényleg elég egyszerű huszonéves lehetsz, ha erre magadtól még nem jöttél rá...

BÚÉK!

2010. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!