Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem unjátok még a "baj hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem unjátok még a "baj hogy még nem volt barátnőm? " típusú kérdéseket?

Figyelt kérdés
annyira idegesít, hogy szinte minden nap ír egy 15-16-17-stb éves srác, hogy JAJ nem csókolóztam, jaj nem volt barátnőm. ez ciki? AZ CIKI HOGY EZT KÉRDEZED. nem értem miért van ez? ha valaki ilyen szerencsétlen, miért itt tölti az idejét, miért nem keres lányt? GYK-n nem fogtok csajt találni....
2010. ápr. 8. 22:07
 1/7 A kérdező kommentje:
legalább nem csak én unatkozom :)
2010. ápr. 8. 22:08
 2/7 anonim ***** válasza:
pukizz egyet és jobb lesz...
2010. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én jól elröhögök a sok hü.lyén.
2010. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%

Mert valakit ez bánt és szeretné megkérdezni a többiek véleményét..

ÉS miért ne találna csajt? Bármi megeshet...


Nem értem miért kell a másikat lefikázni?

Téged miért zavar, hogy megkérdezi elvigre nem tőled kérdezi ha meg zavar akkor ne gyere fel...

2010. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
22:36 ezek szerint te is vmi önbizalomhiányos pasi vagy csaj vagy akinek csak a netes ismerkedés maradt... hehe
2010. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lesz attól jobb,hogy nyafog egy sort,hogy jajj,mi lesz most,itt vagyok 23 évesen,egy szerencsétlen aggszűz,ez most ciki???

Édes Istenem,ha ő cikinek tartja,akkor igen,ha nem,akkor nem.Az itteni válaszoktól sem tapasztaltabb,sem okosabb nem lesz,ez borítékolható!S attól sem lesz neki jobb,ha itt elkezdi reklámozni,legfeljebb még többen a torkának ugranak,mint élőben.Ezzel most senkit nem akarok megbántani,de igazából ezeknek a kérdéseknek nem sok értelmük van.Az most nem határoz meg semmit,hogy 20 vadidegen ember azt mondja,ciki,30 meg azt,hogy nem.Sokra nem jut vele.

2010. ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A "lehetek-e terhes" és a "hány cm az ideális" kérdéseket ugyanúgy unjuk.

Szerintem ezeknek kellene egy külön kategória.

2010. ápr. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!