Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szilikor kéne hogy megjöjjön....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilikor kéne hogy megjöjjön. Hogyan tudom késlelteni?

Figyelt kérdés
egyrészt mert bulizni megyek másrészt meg akkor akarok először lefeküdni valakivel. Hogyan tudom késlelteni? mert annyit tudok hogy nem hagyom abba a tabi szedését hanem folytatom, és amikor vége a szilinek utána abbahagyom és 4 napra rá megjön nekem. De utána számon kéne tartanom hogy hányat vettenm be mert 21-et kell, és akkor nem úgy lenne hogy 1 levél elfogyása után 4 napra megjön. hogy lehetne ezt logikussá és jól megcsinálni meg egyszerűen? csak most akarnám késleltetni
2010. dec. 19. 19:58
1 2
 11/17 ***verus*** ***** válasza:
67%

kezd el már most citromot enni attól kési fog

ha meg azt akarod h megjöjjön akkor meg igyál vörös bort

2010. dec. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha a másik fél is részeg lesz..nos..menni nem tudsz majd a fájdalomtól mert k*rvára lefogja szarni, hogy neked mi a jó. Szerintem ne részegen tegyétek meg. Jobb az ha magatoknál vagytok és a másik fél figyel rád és nem berakja azt gőz erővel..első könyörgöm..de majd tanulsz a leckéből ha ülni sem tudsz (= sok sikert picinyem
2010. dec. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A citromlé és a bor csak a normál menstruációra hat.Hormonokkal szabályzott megvonásos vérzésre nem.
2010. dec. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
34%

Azért mert buli után akarja még nem biztos, hogy részegek, én is szilveszteri buli után feküdtem le először az egyik exemmel, nagyon jó volt... de most nem ez a lényeg.

Amikor elfogyott a mostani levél fog. gátlód, akkor ne tarts szünetet, rögtön kezd el szedni a köv. levelet, aztán annak a végén tarts szünetet!

2010. dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14%

Hülyeség. Az, hogy egyszerre 2 levelet szedjen be. Kell az a hét nap szünet, nem véletlenül van így. Ha nem tartasz szünetet, az elég sokat árthat. Egy nagyon nagy adag hormonbomba a szervezetednek.

A citromlé valóban használ, pár nappal el lehet tolni vele, és kevésbé radikális megoldás.

De amúgy én is gratulálok, és jó neked, hogy ez a legnagyobb gondod. Jó "szilit"..

2010. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%
Megkezded az új levelet és megeszed abból is mind a 21 tabit. Lehet pecsételős vérzésed, meg mikor 2x21 után tartasz szünetet akkor erősebb lehet.
2010. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én idáig akárkitől hallottam ezt az eltolásos módszert, mind iszonyatosan megszívta. Az egyik teherbe is esett. Ez utóbbi mondta, hogy az orvosa azt mondta, hogy csak saját felelősségre tolja el, mert köztes vérzési lesznek és a védelme is bizonytalanná válhat. Hát úgy is járt. Nehogy már ne bírd ki, ennyire nem lehetsz gyerekes! Az meg külön szánalmas, hogy pont "szilikor" akarod magad megdugatni egy jöttmenntel. Ha a barátod lenne az illető, kötve hiszem, hogy ne bírna ki pár napot. Képzeld, nekem ma, pont szent este fog megjönni (én is gyógyszert szedek), holnap párommal leszek, de eszembe se jutna eltolni! Ez nem játék, ahogyan ti kislányok hiszitek!
2010. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!