Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szilikor kéne hogy megjöjjön....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilikor kéne hogy megjöjjön. Hogyan tudom késlelteni?

Figyelt kérdés
egyrészt mert bulizni megyek másrészt meg akkor akarok először lefeküdni valakivel. Hogyan tudom késlelteni? mert annyit tudok hogy nem hagyom abba a tabi szedését hanem folytatom, és amikor vége a szilinek utána abbahagyom és 4 napra rá megjön nekem. De utána számon kéne tartanom hogy hányat vettenm be mert 21-et kell, és akkor nem úgy lenne hogy 1 levél elfogyása után 4 napra megjön. hogy lehetne ezt logikussá és jól megcsinálni meg egyszerűen? csak most akarnám késleltetni
2010. dec. 19. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
operáció...
2010. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szilikor... azt hittem szilikon. Miért olyan bonyolult kiírni, hogy szilveszterkor?!
2010. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
az most tök mind1 a kérdésemre kértem választ
2010. dec. 19. 20:10
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

"Szilikor" ba.meg. XDDD Be is baszcsizol? :D Cukcsi vagy, puszcsika. ^^



Tanulj már meg írni. -.-"

2010. dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

"meg akkor akarok először lefeküdni valakivel"

Buliban. Lehetőleg részegen. Gratulálok.

2010. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csináljátok anál,vagy egyszerűen sz0pd le.Ennyi.
2010. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szilikor...részegen, dugni először. Vannak ám életpályák... :)
2010. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Átfogod vérezni az évet.
2010. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
írni tanuljál meg
2010. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Túl sok választásod nincs.Már ez is hatalom,hogy egyáltalán bele tudsz szólni,hogy mikor jöjjön meg.Ha nem szednél semmit,akkor az égiekben bízhatnál csak.

Ami biztos,hogy eltolni a vérzést úgy lehet,hogy tovább szeded a következő levelet.Maximum annak a levélnek a végéig szedheted,aztán 7 napos szünetet kell tartanod.Előfordulhat,hogy ezalatt a levél alatt lesz pecsételő vérzésed.

Ha nem szeded végig a következő levelet,akkor szedj be annyi szemet,amennyit szeretnél,aztán tarts szünetet,7 napot.Hogy ezalatt mikor fog megjönni nem tudom,de valamikor a 7 nap alatt,az biztos.Utána pedig a 8.napon folytasd a tablettákat,de új levéllel,ezt a levelet pedig tedd el tartaléknak,jó lesz,ha pótolni kell vagy,ha máskor is tolni akarsz.

Ezekből a lehetőségekből választhatsz!

Ami a szexet illeti.Buli után akartok kettesben lenni és úgy vagy buli alatt valamelyik szobában? Az utóbbit nem javaslom.Az első tényleg meghatározó és azt csak nyugodt körülmények között érdemes csinálni.

2010. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!