Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Utolsó tabi beszedése után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utolsó tabi beszedése után hány nappal kéne megjöjjön?

Figyelt kérdés
barátnőm kedden vette be az uccsót, ma ugye szombat van, csak 1 minimális barnás vmi van, és eléggé félünk most :S mondjuk már napok óta hisztis, meg jönnek elő a pattik is, de félünk.... most szedi elöször, ez normális h ennyit késik ?
2011. júl. 9. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvassátok el a betegtájékoztatót, aáltalában azt szokta írni (ebben nem teljesen vagyok biztos), hogy az utolsó tabi bevétele után 2-3nappal meg kell jönni... De ha ez az első levél, akkor nem kell annyira aggódni. Csak szedje rendesen tovább, majd rendszereződik. :)
2011. júl. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

07:45 vagyok

Remélem, használtatok gumit is, mert az első hónapban nem igazán nyújt nagyfokú védelmet.

2011. júl. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 7 napos szünet bármelyik napján megjöhet. Akár a 7. napon is. Én csütörtökön szoktam bevenni az utolsó szemet, és hétfőn vagy kedden szokott megjönni, tehát a 4-5. napon. A barátnőd most a 4. napon, még simán megjöhet neki. A tabletta pedig akkortól nyújt védelmet, ahogy a betegtájékoztató írja. Az én tablettám 1 hét után véd, mi többet nem is vártunk a párommal. Nem semmiért írják rá a betegtájékoztatóra, hogy x naptól véd, ha nem így lenne, nem írhatnák rá. Úgyhogy nyugi, várjatok türelmesen, egyébként meg az első 1-2 hónapban lehet, hogy gyakori lesz a barnás folyás, pecsételés, nem kell megijedni.
2011. júl. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amúgy most van 1 kis görcs, szóval picit megnyugodtunk :)
2011. júl. 9. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!