Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnék fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék fogamzásgátlót szedni! Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kell menni nőgyógyászhoz...de milyen vizsgálatokat csinál pontosan ilyenkor az orvos?
2009. jan. 22. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
semmilyet csak kérni kell ha 18 év alatti vagy akkor mondjuk menj az anyukáddal vagy olyan valakivel aki már felnőtt korúnak számít mert nem fogják kiadni.
2009. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megvizsgál 2 kézzel. Ez azt jelenti h az egyik kezével a hüvelyedben van a másikkal pedig kívülről nyomkod ott alul... Ha nem voltál még soha nőgyógyásznál akkor csinál egy rákszűrést( legalábbis nekem megcsinálta az első alkalomnál) kész van egy perc alatt, nem vészes egyáltalán. szal megvizsgál és ez alapján dönti el h milyen bogyót ad neked. (egyébként mellesleg megsúgom , sztem a háziorvosoddal is beszélj erről, ha a nőgyógyász nem néz vérnyomást meg ilyesmit...
2009. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam 18, amikor elmentem (kórház). Feltett néhány kérdést:

- mikor volt az első menzeszem

- élek-e nemi életet

- mióta

Egyáltalán nem vizsgált meg. Felírta a gyógyszert.


Aztán 20 évesen magándokihoz mentem. Ő is végig kérdezett mindent. Meg is vizsgált, és csinált rákszűrést. Elég korrekt volt, azóta is hozzá járok.

2009. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És vérvételt kell csinálnia?
2009. jan. 22. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem nem kérdezgetett a doki. Csak annyit kérdezett, mikor volt meg utoljára. Amit elmondtam magamtól, az még csak le sem írta... Rákszűrést csinált, felnyúlt az ujjával és megtapogatott, aztán meg hüvelyi ultrahangot csinált. Elküldött vérvételre. A véreredmények alapján meg felírta.
2009. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18 éves kor alatt is kiadják/kiírják a tabit.
2009. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha normális a doki, elküld teljes vérképet csináltatni is!
2009. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy rákszűrés mivel elkezdted a nemi életet ez már kötelező lenne évente is, és egy vérvétel persze ha a doki nomális! és ellát tanácsokkal mellékesen.Am kiadják a gyógyszert és fel is írja ha nem vagy 18. Én 16 vagyok és én is elmentem és szó nélkül kiirta és nagyon rendes volt! de a vizsgálatot mindenféleképpen el kéne végezni.
2009. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!