Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 72 órás tablettában 100%-osa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 72 órás tablettában 100%-osan meglehet bízni?

Figyelt kérdés
tehát ha kiszakad a gumi és beveszem minél hamarabb akkor biztos hogy nem leszek terhes?
2009. jan. 22. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
En úgy hallottam 85százalékos, de ez szerintem arra vonatkozik, hogy minél hamarabb veszed be, annál biztosabb, hogy nem leszel terhes. viszont nem játék mert nagyon felboritja a hormonháztartásodat.
2009. jan. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy nem leszel terhes. 15% körüli esély így is marad, hogy terhes maradsz.
2009. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Keress rá: Pearl-index

Meglátod, mennyire megbízható.

(utolsó voltam)

2009. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem biztos, de a tablettával nagyobb az esélyed rá, hogy megúszd a dolgot. Egész pontosan 85%, ami azért több, mint az alap 50% :)

Én is épp most szorultam rá (a szakadt gumis történet, ugyancsak). Minél hamarabb beveszed a baleset után, annál jobb a hatásfoka. Ajánlom, hogy alaposan olvasd el a használati utasítást és a tudnivalókat, hogy tudd, mit kell tenned, ha komolyabb mellékhatások lépnek fel.

Ja, és tényeleg csak végszükség esetén!!

2009. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen azt tudom hogy nemjó mert sok hormon van benne stb

de ha netalántán kiszakadna a gumi..

mert majd most lesz az elsőm.. és hát nemtudom mennyire bízhatok meg a gumiban.

2009. jan. 22. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Figy! Ne szexelj, ha ilyen félelemmel indulsz neki!!! Így nem fogod tudni élvezni.


A következőket javaslom.

1. Gumi + megszakítás

2. Gumi + hüvelykrém stb. [link]

3. A 3 kombinációja


Ha a gumiban nem bízol, így már tuti biztonságban érezheted magad.

2009. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

és azt a krémet hova kell kenni vagy hogy működik?

bocsi ha buta a kérdés

2009. jan. 22. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!