Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezt meglehet csinálni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meglehet csinálni?

Figyelt kérdés
Hogy egy nappal tovább szedem a fogamzás gátlót és akk tartanék 1 hetes szünetet és úgy szedném mintha alapól a mai lenne az utolsó szem. Holnap megyek barátomhoz és szülinapot fogunk ünnepelni nem szeretném ha pont akkor köszöntene be a tabi megvonása :)
2011. szept. 15. 19:01
 1/5 krvua ***** válasza:
47%
tejföööööööööööööööl!
2011. szept. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez az első leveled ugye?:)

ha ma veszed be az utolsót, és holnap mész, akkor holnap még nem fog megjönni. ami megjön, az nem menstruáció, hanem egy megvonásos vérzés ami attól jön meg, hogy érzi a tabi hiányát. az utolsó tabi után 2-3 nap mire megjön. (nekem személy szerint 3.) holnap még nem fog megjönni, ne aggódj emiatt:) és szerintem tartsd be a 21 napos szedést

2011. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok:) "érzi a tabi hiányát" = a hormonszint lecsökken a véredben, és emiatt észreveszi a szervezeted hogy "valami hiányzik"
2011. szept. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
örülök hogy értelmes válasz is érkezett :) de ez már a sokadik levelem...volt hogy egyszer egy nappal előbb kezdtem szedni akk azt írták hogy az nem baj gondoltam akk az se lehet baj ha egy nappal tovább szedem de azért megkérdezem ...tudom hogy 2-3 nap de mivel egész hétvégén ott leszek azért jó lenne ha egyik nap se lenne gond a vérzéssel
2011. szept. 15. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
betegtájékoztatóban le van írva, hogy hogyan tudod elcsúsztatni a vérzést
2011. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!