Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebook ismerkedés? Meglehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook ismerkedés? Meglehet csinálni?

Figyelt kérdés

Bejelolnék egy lányt mert tetszik de nem ismerem akkor visszajelolne?

Pl:ismeretlen lány nekem visszaírja hogy mondjuk ismerjuk-e egymást akkor mondjak valamit pl:hogy nem de remélem megismerjuk..? Vagy mit mondjak neki?

Egyébként jó facebookon ismerkedni?


2011. ápr. 25. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
hagyd a pi___ba azt sz_rt és ismerkedj normálisan
2011. ápr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de ha nem ismerem és nem is itt lakik ahol én,akkor ismerkednénk vele normálisan. Csak látásból ismerem!
2011. ápr. 25. 15:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Jelöld be, csak írj is neki vmit! Ha képről tetszel neki, akkor visszaigazol és visszaír!
2011. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha újra látod,odamész hozzá:-szia..........
2011. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
neten ismerkedni azok szoktak akik nem mernek/tudnak/akarnak élőbe. én személy szerint elég sivár dolognak tartom.
2011. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Újabb tagját ismerhettük meg a nyomoronc f.szbook generációnak. Szánalmas vagy, mint ahogy a több millió akarat gyenge droid.
2011. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jólvan még nem jeloltem be még gondolkodom én is csak tegnap csináltam fb-mert majdnem mindenki rajta van meg engem idegesítettek hogy miért nincs f@szbookom ezért.
2011. ápr. 25. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már ismerkedtem sikerrel facebookon :) pedig se kocka, se gyökér nemvok, csak egyszerűen vadidegen csajokkal nem szeretek ismerkedni és itt meg van a lehetőség, h kb belődd, kivel állsz szemben (képek, tanulmányok, érdeklődés), másrészt; nekem legalább is, aki az ismerőseim közül tetszett: vagy kapcsolatban volt, vagy ismerte az exemet és tud az ilyen cinkes lenni... szóval jobb híján kipróbáltam. van pár fontos szabály, h összehozz egy rendes randit /innét már a hagyományos módszerek híve vok :)/

1: min. egy közös ismerős, aki jól ismer mindkettőtöket és jóarc 2: ne legyél nagyon rámenő, de ne is tűnj nyálgépnek 3: ne légy hosszú,de legyél frappáns 3-4 levélváltás és jöhet egy telefonszámcsere, mert 4: az első randit telefonon egyeztesd! a többi meg már nem facebook-téma ;)

ui.: 7-ből 5 visszaír 5-ből 2 csak udvariasságból a maradék 3-ból 2-nek kiderül kb a 3 levélnél,h van pasija DE a végén marad 1, akivel összejön a randi és akkor komám, már biztos a siker /ilyenkorra már nagyábból eldöntötte a lány, h van esélyed, csak le kell játszani a tiszteletköröket/ :) Szóval kitartás és sok sikert! :) 24F

2011. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem! Mert a lányoknak, fiúknak rengeteg ismerősük van, és azokkal is tudnak kavarni. Méghozzá a hátad mögött is, elrejtve, úgy, hogy te nem is tudsz róla.
2013. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!