Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kockázatos ez a sexben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kockázatos ez a sexben? Teherbe eshet tőle a párom?

Figyelt kérdés

A bnőm most adta nekem a szüzességét. De előtte napokban is próbálkoztunk.


Volt olyan, hogy ő volt alul, és gumi nélkül betettem neki, nem teljesen, épphogy a végét, nem élveztem bele meg semmi, de ugyebár lehet h volt előváladék ami tartalmazhat spermiumokat....


Ugyanezt eljátszottuk még úgy is, hogy ő volt felül, "belecsücsült", de szintén csak picit ment belé....


Meg persze volt, hogy a makkom hozzádörzsöltem a puncijához, és utána ujjaztam....


Tudom, hogy ezek kockázatosak, meg is fogadtuk, több ilyen nem lesz....lehet ebből még "probléma"???


2010. dec. 14. 00:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az esélyeket kár számolgatni,ha összejön a baba akkor tök mindegy,hogy hány százalék esély volt rá.Ezt nem lehet "óvatosan csinálni".Ez védekezés nélküli közösülés,amiből lehet gyerek.A jó szexhez köze sincs,de arra pont jó,hogy a frászt kapjátok most hetekre.Csak gratulálni tudok,értelmes,felelősségteljes döntés volt,mindez kétszer.
2010. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"A bnőm most adta nekem a szüzességét"


Itt legalább rendesen védekeztetek?

2010. dec. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen. Nem élveztem bele amikor "gumi nélkül csináltunk", csak betettem neki, pont azért hogy lássam mennyire tág, és egyből húztuk is fel a gumit, a végén pedig megcsináltuk a víztesztet, nem lyukadt ki....
2010. dec. 14. 13:55
 14/18 anonim ***** válasza:
57%

A terhességi teszt már rég késő.. Ha az pozitív, akkor már gyerek van...

Hallottatok már esemény utáni tablettáról? 72 órán belül ha beveszi, nem lesz baba, kórházban adják.:)Legalább oda elmehetnétek, hogy később ne a védőnőhöz kelljen, hogy elég kövérke-e az a baba..

2010. dec. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%

"csak betettem neki, pont azért hogy lássam mennyire tág"

Ilyenkor spriccel az előváladék. Nem lehet megállítani, csak gumival.

Mit mondasz majd a gyerekednek? 'Egy cseppből születtél, kicsim - az apád nem is élvezte'?

2010. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
19%

basszus

hogy itt mennyi vészmadár van...

az a pár, aki gyereket akar, az is csomót próbálkozik mire összejön...

rettentően kicsi ez esély arra, hogy annyi idő alatt teherbeesett a barátnőd, ameddig csak beraktad egy pillanatra...

2010. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan párok,akik sokat próbálkoznak és vannak olyanok,akiknek elsőre összejön.Ez a szép benne,hogy senki nem tudja,hogy ő melyik típusba tartozik.Jobb félni,mint megijedni és van sokkal jobb játék is a szexben,mint a digi-dugi gumi nélkül.
2010. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk neked is k.urva sok eszed van, hogy bármilyen iciripiciri esély is van rá, ilyet csinálsz amikor ráadásul ez neki az első. Tiszta fasza élményt szereztél neki. Ha valamennyire élvezte is, jól tönkre van téve azzal, hogy ezen kattog nehogy fel legyen koppintva...
2010. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!