Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kockázatos ez a sexben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kockázatos ez a sexben? Teherbe eshet tőle a párom?

Figyelt kérdés

A bnőm most adta nekem a szüzességét. De előtte napokban is próbálkoztunk.


Volt olyan, hogy ő volt alul, és gumi nélkül betettem neki, nem teljesen, épphogy a végét, nem élveztem bele meg semmi, de ugyebár lehet h volt előváladék ami tartalmazhat spermiumokat....


Ugyanezt eljátszottuk még úgy is, hogy ő volt felül, "belecsücsült", de szintén csak picit ment belé....


Meg persze volt, hogy a makkom hozzádörzsöltem a puncijához, és utána ujjaztam....


Tudom, hogy ezek kockázatosak, meg is fogadtuk, több ilyen nem lesz....lehet ebből még "probléma"???


2010. dec. 14. 00:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Hát nagyo kicsi az esélye,de lehet.
2010. dec. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Én csak azt nem fogom fel, hogy a több tucat ilyen kérdésben a kérdező mindig tudja, hogy ez kockázatos, ráadásul fosik is, mert aztán itt keres önigazolást, hogy ugye nem lesz semmi baj, meg fogadkozik tízszer, hogy sose többet, de akkor mi a fenéért kell eleve megcsinálni?
2010. dec. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%

Lehet lepontozni (megint.) Lehet lehurrogni (megint.)

De annak az esélye, hogy ebből baj legyen, kb. akkora, minthogy a kérdező, az előttem lévő két válaszoló, és én, holnap délután háromkor egyszerre legyünk a Budapesti, Zuglói, Egressy úti Mc'Donaldsban. De olyan emberek, akik ilyenektől ennyire tartanak, akik utána itt várnak megerősítést, MIÉRT CSINÁLJÁK? Nem értem.

2010. dec. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem várok megerősítést!!! Nyugodtan írjátokle, hogy lehet belőle nagy baj ha úgy van, és akkor elvégezzük a tesztet....csinálni meg azért csináltuk, mert a párom szerette volna, ha én vagyok benne először, gumi nélkül....tudatában voltunk annak hogy ez azért nem100%os dolog....óvatosan is csináltuk....
2010. dec. 14. 01:03
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Amit csináltatok, azt megszakításos közösülésnek hívják. Csak hogy tudjátok, hogy mennyire nem játék:


100 nőből, aki egy évig megszakítással "védekezik", 35 teherbe esik.


100 nőből, aki egy évig sehogyse védekezik, 80 esik teherbe. A különbség alig két és félszeres!


tesztelni az aktus után két héttel érdemes leghamarabb. A teszt a minimum kéthetes babát tudja csak kimutatni.

2010. dec. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
tényleg nagyon, nagyon-nagyon pici az esélye. de azért legyetek résen, majd vegyetek egy tesztet, biztos ami biztos alapon.
2010. dec. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Az ilyenek szaporodnak - a normális emberek meg nem mernek gyereket vállalni.

Szomorú.

2010. dec. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam egy másik kérdésben, hogy a 16 éves lány rendes gumihasználat mellett (tehát nem volt olyan, hogy csak a végén húzták volna fel, vagy kiszakadt volna) lett terhes.

A kérdésedre a válasz: igen, lehet belőle probléma. Ha nem jön meg a párodnak, akkor teszt.

2010. dec. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de nem biztos.

Vagy igen, vagy nem.

Honnan a francból tudjuk? Vegyetek egy tesztet.

2010. dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Elenyésző az esélye.
2010. dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!