Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fosok h lehet teherbe estem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fosok h lehet teherbe estem (többi lent) Vélemény?

Figyelt kérdés
19 éves vok, 2 éve barátom van, egy éve élünk nemi életet. Óvszerrel védekezünk. Júniusban 72 órás tablettát kellett bevennem, azóta ingadozik a mensim. A kettővel ezelőtti 6 napot késett, az előző csak hármat. Most De most egy hete késik. Nincsenek terhes tüneteim, mivel a hat napos késés alkalmával elég alaposan utánanéztem ennek. De sem puffadás, sem rosszullét, se vizelési inger, se semmi. A télapós időszak miatt többet eszem, de gondolom ez természetes. Barátom szerint rendben volt azóvszer szex előtt és szex után is, de én azért kicsit félek, mert tudom hog ynem biztosít 100%-os védelmet, és én MÉG nem szedek gyógyszert. Írjatok lécci, hogy mit csinálnátok a helyemben, véleményt, tapasztalatot szívesen várnék, a "kis hülye k.rvázást" inkább mellőzzük, nem 13 éves vagyok, aki fűvel fával összefekszik. Köszi :))
2010. dec. 10. 12:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ha rendbe volt akkor mit izgúlsz mégis?

Rendszertelen ez a lényeg, megoldás-irány a doki, Ö majd megmondja mi bajod van!

Azán ott szemtelenkedhetsz!!!!

ha nem tudjátok hogyan kell a gumit használni, nem kell kefélni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM (...)
2010. dec. 10. 14:21
 13/18 anonim ***** válasza:

Mi válaszoltunk, megmondtuk szerintünk mi helyes, vagy mi a véleményünk!

Te meg a hozzászólásokhoz irsz egy védöbeszédet!

ha gumival csináljátok-utána odatartjátok a csap alá, ha valahol folyik akkor gáz van , ha nem folyik akkor minden oké!

De a teherbeseéshez elég 1db spermium és már anyuka is lettél!

A gyógyszer nem más mint tömény hormon, ami JÓ esetben megakadályozza hogy terhes legyél, DE 2 db tablettát kell bevenni belöle, és akkor még mindig nem 100% hogy nem lettél terhes!

Terhességre utaló tüneteid nincsenek a leirtak alapján, nem fáj a melled, nem hánysz, nincs hányingered, nincs rossz közérzeted, ha kis késéssel is de megjön a menstruációd!!!

Baj akkor lenne ha megjönne , de mondjuk nem elég erös, vagy csak barnázol, a folyásod megváltozik, mind szinben, mind állagban!

A testhöd emelekedik, szédülsz, émelyegsz stb...!!!

A szagokra érzékeny vagy...Ezek csak lehetséges példák, van olyan is akinek semmilyen tünete nincsen , ugyanugy megvan neki, aztán hoppá mégis terhes!

Van olyan aki egy gramot nem hizik, bár nagyon ritka, de volt rá példa!

nem nem hiszem, hogy terhes vagy, DE egy egszséges 19 éves lánynak egyáltalán nem normális az ilyen késéses menzesz!

Lehetséges hogy hormonproblémád van, vagy pajzsmirigy túltengés-alűltengés, valamilyen nögyógyászati betegség, de mondom sok oka lehet!

Menj el szépen NÖGYÓGYÁSZHOZ Ö majd megvizsgál, ha szügséges elküld vizsgálatokra laborba ide-oda!

Amig mi itt irogattunk neked, már régen vehettél volna egy tesztet és kiderült volna minden!!!

A stresztöl is lehet----NEM TUDOM!!!!

Az egyetlen aki tudja az az ORVOS!!!!

van még kérdésed???

2010. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

nincs :)

12 éves korom óta pajzsmirigyes vagyok az igaz...

2010. dec. 10. 14:27
 15/18 anonim ***** válasza:

Na akkor meg van a megoldás!

A gyógyszer pedig gondolom ártott is egy kicsit a pajzsmirigyednek!

De azért tesztelj a biztnság kedvéért!

A nödokinak ezt mind elmondod, a pajzsmirigyedet is, és Ö elküld laborba vérvételre!

Ennyi!

Ott megállapitják a legkülönbféle dolgokat is, mert ez a pajzsmirigy cifra dolgokat tud müvelni!

kapsz gyógyszert és mehetsz is haza isten hirével!!!!

2010. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
megkönnyebbültem:) aki segitett köszönöm, akivel bunkó voltam attol meg bocsi de nem vagyok egy türelmes ember. azér a hétföt megvárom
2010. dec. 10. 15:10
 17/18 anonim ***** válasza:
10 nap késés...húha...ha hónapokat késne megérteném
2010. dec. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
jobb félni mint megijedni ;)
2010. dec. 10. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!