Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fosok h lehet teherbe estem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fosok h lehet teherbe estem (többi lent) Vélemény?

Figyelt kérdés
19 éves vok, 2 éve barátom van, egy éve élünk nemi életet. Óvszerrel védekezünk. Júniusban 72 órás tablettát kellett bevennem, azóta ingadozik a mensim. A kettővel ezelőtti 6 napot késett, az előző csak hármat. Most De most egy hete késik. Nincsenek terhes tüneteim, mivel a hat napos késés alkalmával elég alaposan utánanéztem ennek. De sem puffadás, sem rosszullét, se vizelési inger, se semmi. A télapós időszak miatt többet eszem, de gondolom ez természetes. Barátom szerint rendben volt azóvszer szex előtt és szex után is, de én azért kicsit félek, mert tudom hog ynem biztosít 100%-os védelmet, és én MÉG nem szedek gyógyszert. Írjatok lécci, hogy mit csinálnátok a helyemben, véleményt, tapasztalatot szívesen várnék, a "kis hülye k.rvázást" inkább mellőzzük, nem 13 éves vagyok, aki fűvel fával összefekszik. Köszi :))
2010. dec. 10. 12:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért nem csináltál tesztet?
2010. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ugy gondolom hétfön csinálok ha addig nem jön meg mer 10 nap azér már durva.. addig találgatok
2010. dec. 10. 12:59
 3/18 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet vagy menj el dokihoz!

Itt senki nem fogja azt mondani hogy IGEN terhes vagy , vagy hogy NEM nem vagy terhes!

A 72órástól ingadozhat mivel hormonokat tartalmaz, de azóta eltelt 5 hónap és már rendszerezödnie kellett volna!

Elmész dokihoz, és legalább felirja a fogamzásgátlót is!

Ennyi!

De azért elötte csinálj egy tesztet, és még ha negatív is én a helyedben akkor is elmennék!

Volt már rá ellenpélda!

2010. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Vadmeggy ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy a 72 órás tabletta felborította a hormonháztartásodat, és a szervezeted még nem tudta helyrállítani a ciklust? Nagyon veszélyesek ezek a tabletták, főleg fiatal korban. Szerintem fordulj nőgyógyászhoz.
2010. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Elözö vagyok!

ne hétön csinálj hanem még ma!

meguszod a hétvégi idegeskedést!

2010. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

De könyörgöm, júniusban vettél be tablettát!!! Az után 1 héttel kell csinálni, hogy biztos legyél benne, hogy hatott és hogy lépni tudj, ha kell. Azóta fél év telt el...


Am nekem eleve rendszertelenül jön meg, de nagyon durván úgy, hogy amúgy semmi bajom, doki szerint. Én eleve 3-4 havonta tesztelek egyet, hogy tudjam, ha netán teherbe estem volna. Megéri azt az 500 Ft-ot.

2010. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Azt írja fosok!!!

És még ne nézzük 13 évesenk!

Hát már meg ne haragudj, de eszed amennyi látszik!

Mondjuk ha 5 hónapos terhes lennél, már látszana teszt nélkül is!

2010. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hát ha csak nem ismerös által jutottál hozzá a 72óráshoz, akkor nem tudom, hogy melyik nagyokos doki nem tette hozzá, hogy tesztelj, vagy lásson a tabletta után doki!

Szerintem nem vagy terhes, de ki tudja!

Vegyél tesztet akár többet is, aztán menj el dokihoz!

Majd irasd fel a fog, gátlót!

Csak nehogy abortusz legyen a vége!-és ezt minden cinizmus nélkül irtam!!!!!

2010. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
félreértettetek csöppet. nem a júniusi baleset miatt félek. egy öthónapos gyerek már látszana ezzel tisztába vagyok. a legutolsó menzesz (november) óta történhetett esetleg valami amit nem vettünk észre vagy iylesmi. bár az óvszer rendben volt mi ugy láttuk. am a 72 órásat nővérke irta fel mert a doki épp szüléshez mosakodott akkor.
2010. dec. 10. 13:16
 10/18 A kérdező kommentje:
A 13:07-esnek helyesbítenék: az a félelemteljes rettegés járja át gyengéd lelkemet... remélem megfelelt köszi
2010. dec. 10. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!