Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle fogamzásgátlót szedek. Az utolsó 2-t ki szeretném hagyni, mert a barátommal így jönne ki jól. Veszélyes ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem igen, mert olyan mintha elfelejtettél volna pár szemet bevenni. Inkább egy másik levélből kellene pár szemet pluszba beszedni, vagy folyamatosan szünet nélkül az egész levelet. Nem túl sűrűn alkalmazva belefér ez a módszer.
2009. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
veszélyes,terhes lehetsz.ha annyira fontos,akkor ne tarts szünetet szedd rá a következőt.de ezt nem szabad sűrűn csinálni!
2009. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Egyszer nem lesz nagy baj,csak épp annyi nappal jön meg előbb.De ne váljon rendszeressé,mert terhes lehetsz:(
2009. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem rendszeresen,csak most...Utána már jó lesz...A tájékoztatóra is az van írva,hogy ha elfelejt egy tabit az utolsó héten,akkor meg kell tartani a 7napos szünetet és folytatni tovább a szedést...
2009. jan. 19. 21:18
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
akkor kockáztass,de aztán ne csodálkozz ha babás leszel.már irtam,szedd rá a következőt!!!!!!!!!
2009. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért rosszabb az,hogy nem veszem be az utolsó 2-t,mint hogy folytatom tovább?A betegtájékoztató írja,hogy ha megtartom a 7napos szünetet,akkor nem csökken a védelem...
2009. jan. 19. 21:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod, nem tudom, miért ilyesztgetnek! Így 2 nappal előbb fog megjönni a mensid! A védelem pedig megmarad!
2009. jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Szia! Én is ezt szedem, és minden levélen van egy mini használati útmutató, ha megfigyelted..... Rögtön úgy kezdődik, hogy ha több tablettáról feledkezett meg, azaz nem vettél be minimum 2t!!!!!!!! Akkor forduljon orvosához, mert a terhesség elleni védelem csökkenhet! Ha a 3. héten az utolsót kihagyod, akkor nem lehet baj, de ha többet akkor megvan ez esélye annak, hogy teherbe ess... amúgy nem értem miért nem lehet kibírni a szexxel azt a 3-4 napot....és azt sem, hogy miért nem olvasod el rendesen a használati útmutatót, tudom sok gyógyszeré hiányos, pl. a Lyndinette-é, de a Yasminelle-é elég részletes.....
2009. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
=)De legalább értelmezni tudom...Az utolsó hétről van szó...Ha az utolsó héten egyet kihagysz,mondjuk az utolsó előttit,arra is az vonatkozik,hogy hagyja abba a tabletta szedését...
2009. jan. 21. 14:25
 10/10 A kérdező kommentje:
Am. meg azért fontos,mer csak hétvégén találkozunk...
2009. jan. 21. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!