Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 8napja szedek Lindynette 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8napja szedek Lindynette 20 fogamzásgátlót, de ma megint észre vettem, hogy a barna folyás mellett vér is van, lehet újra mensi?!

Figyelt kérdés
Hy! barátommal így lehetséges ma a szex? félek hogy így no szex :S:S
2009. jan. 17. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Ha túl fiatal vagy, akkor összezavarodott a szervezeted.

És miért kéne minden alkalommal szexelni? Beszélgessetek is egy kicsit...Várd meg, míg elmúlik.

2009. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

OLVASD MÁR EL AZT A FRÁNYA BETEGTÁJÉKOZTATÓT!!!!!!!!Nem értem, hogy aki annyira gyerek, hogy még arra sincs esze, hogy elolvassa, mielőtt bekapkodja a gyógyszert, minek él egyáltalán szexuális életet... Le lehet pontozni, de ez az igazság. Olvasni azért csak tudsz már!

Le van írva, hogy az első hónapokban jelentkezhet pecsételő, áttöréses vérzés!

Mivel 8 napja szeded én a helyedben gumival is védekeznék, biztos, ami biztos.


[link]

2009. jan. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Utolsónak igaza van. Amúgy meg nekem azt ajánlotta az orvos h első hónapban gumi
2009. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pff..tudok olvasni igen, de arra lettem volna kíváncsi hogy nem lehet e ilyenkor vmi bajom..és nem minden alkalommal szexelünk, már 2hete nem volt semmi..éppen ezért..nagyon szeretném, de így :S..mert őt álltalában zavarja a vér, szóval..lehet hogy így még 1hónapig nem lehet semmi?
2009. jan. 17. 11:37
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem bajod van, hanem mellékhatás.

Lindynettet szedek én is, nekem is kb így jött a barnázás, kicsit véres volt nekem is. Aztán hónap vége felé elmúlt. Sőt nekem a mellem is fájt, és iszonyat hisztis is voltam, barátom mai napig néha megjegyzi mosolyogva, hogy milyen méregzsák voltam, néa magamat sem tudtam elviselni.

2009. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! nálam ugyan ezek a tünetek!!! csak plusszba fáj is a hasam most :S:(..akk számíthatok rá, hogy hónap végére kutya bajom se lesz? remélem
2009. jan. 17. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen nekem első levél végére elmúlt minden, de nekem csak első nap reggel volt iszonyat hányingerem. Sokat szoktam reggelizni, de akkor csak 1 teát tudtam meginni


El fog múlni! Ha nem, akkor vissza kell menni másikat íratni

2009. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!