Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez még természetes vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még természetes vagy menjek vissza a dokihoz?

Figyelt kérdés

Egy levél tablettát szedtem eddig be, végig barnás, véres folyásom volt. Pénteken hagytam abba, de még mindig nincs rendes menstruációm, csak ami eddig is (a tisztasági betéten éppen, hogy valami).


Ez ilyenkor még elmegy, vagy már meg kellett volna jönnie?


2010. nov. 8. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
go doki mert nem neked való a gyógyi
2010. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem természetes, menjél vissza a nődokidhoz. A gyógyszer felborította a hormonháztartásodat. Váltani kell az biztos.
2010. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ezzel nincs "semmi gond". Sajnos ez előfordul, ha a 2. levélnél is fennáll ez a probléma, akkor doki. De ha aggódsz, persze menj el, én várnék még a 2. levélig.
2010. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!