Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menyek dokihoz vagy várjunk?...

Menyek dokihoz vagy várjunk? hátha őssze jőn természetes uton?

Figyelt kérdés
januárba volt closti kurám elmenyek dokihoz vagy hátha ősszejőnn magátol?miért nem jőnn őssze nekűnk?
2008. ápr. 28. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menjetek el dokihoz.Volt már átjárhatósági vizsgálatod?
2008. ápr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még nem .most az jőnne?félek tőle azt modják fáj
2008. ápr. 28. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell tőle félni mert nem vészes bár nekem sem volt még mert ez a 2 clostis hónapom de szerintem megint nem sikerült a babó.Annyira ki vagyok már 3 éve próbálkozunk és semmi:(
2008. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom milyen érzés és hogy tovább?
2008. ápr. 28. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:

A te döntésed, hogy elindulsz e a helyzet tisztázása felé, vagy vársz még, mert hiszel és van türelmed. Ez teljesen típusfüggő, én nem tudtam várni. Végig csinálok mindent, amit az orvos mond és ha nem jön össze ennek ellenére sem, akkor nyugodtan hátradőlök, mert tudom, hogy én mindent megtettem az ügy érdekében, és akkor nyugodtan várok és reménykedek, hogy hátha...

A másik típus türelmesebb, kivárja, és majd végső megoldásként fordul orvoshoz, van ilyen barátnőm több is, számomra nehezen érthető, viszont nekik meg az én kapkodásom értelmetlen.

Ez egy türelemjáték.

2008. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!