Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugyanúgy fog megjönni, mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanúgy fog megjönni, mint mielőtt elkezdtem volna a tabit?

Figyelt kérdés
már több,mint 1 éve szedek fogamzásgátlót eddig két fajtát próbáltam és hát nem vagyok megelégedve semelyikkel sem és már nem szeretnék más fajtát kipróbálni(bánom,h elkezdtem egyáltalán)és az lenne a kérdésem,hogyha abbahagyom,akkor ugyanugy fog-e megjönni,mielőtt nem szedtemm,vagy beállitótta a gyógyszer?,mert az orvos úgy rta fel a gyógyszert,hogy még nem állt be a mensim..és hogyha abbahagyom akkor lehet esetleg hormonzavarom majd? vagy valami káros következménye?előre is köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 6. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tabi nem állít be semmit, csak csinál egy mesterséges ciklust, ráadásul az a vérzés amit tabi alatt tapasztalsz, nem is menstruáció. Szóval az égvilágon semmit nem állított be és miután abbahagyod legjobb esetben ugyanolyan lesz mint mielőtt elkezdted volna szedni, de sok esetben rosszabb. A gyógyszer leállította a peteérésed, és nagyon gyakran több hónap mire ismét magához tér a szervezeted. Nem értem hogy a sok idióta nógyógyász miért tabival akarja megoldani a rendszertelen menstruációt... sajnos engem is megtévesztettek, nekem is volt hogy kimaradozott, és a doki egyből a tabit kezdte el tukmálni, mivel én megbíztam az orvosokban el is kezdtem szedni. Amíg szedtem nem is volt probléma a menstruációmmal (az "apró" mellékhatásokat kivéve), csak mikor abbahagytam úgy 2-3-4 havonta menstruáltam. Szóval 1000szer rosszabb volt mint előtte. Másfél évvel a tabi abbahagyása után jöttem rendbe. Nem akarlak megijeszteni, de valószínű hogy te is ez elébe nézel majd.
2010. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen ezt gondoltam,h nem egyből áll helyre,csak tényleg ez bosszant,hogy ilyenekról az orvosok nem beszélnek,h mi lesz utána ha abbahagyja az ember,csak tukmálják az emberbe,nekem is az orvosom ilyen és még el sem küldött vérvételre,hanem hasraütésszerúen kiirta a gyógyszert,de én elmentem vérvételre meg kikértem a háziorvosom tanácsát is..
2010. nov. 6. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát igen...látszik, hogy a legtöbb nőgyógyász férfi.

De ha nem az orvos tukmálja, akkor a sok 17-25 éves csitri itt gyakorin. Már a 15 éveseknek is a tabit erőltetik...hogy az mennyire jó meg hiperszuper. Az agyamat eldobom komolyan.


Amúgy azért előfordul olyan is, hogy vkinek helyrerakja. Mármint hogy előtte nem volt rendszeres, de utána rendszeres maradt.

De azért tényleg ez a ritkább.

A valószínűbb az az, hogy ugyanolyan lesz, mint volt, vagy még rosszabb.

2010. nov. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a gondom. Hogy 10 hónapja hagytam abba a tabit. (1 évig szedtem) és azóta full rendszertelen... meg 1 hónap ki is maradt, meg amikor megjön az is hol sok, hol kevés... :S remélem rendbejön már. Terhes nem lehetek, csak 1x voltam fiúval, annak is 4 hónapja, és védekeztünk gumival rendesen, utána kimaradt 1 hónap, annyira megijedtem h tesztet is vettem, de negatív hálistennek:D, és azóta megjött már 2-3x szabályosan, de most megint késik kicsit... mikor áll vissza a rendszer?????
2010. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!