Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Érdemes elkezdeni fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elkezdeni fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h én csak 7-8 hónapig szertnék fogamzás gátlót szedni! (az most mindegy h miért...)

Érdemes ezért elkezdeni? És utána abbahagyni?


2009. jan. 7. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ha pasi van a dologban,és csak 7-8 hónapos,akkor sztem nem érdemes(mert gondolom azért kérdezted így mert utána otthagynád vagy fordítva).Védekezzetek óvszerrel szerintem.a fogamzásgátlót azoknak szokták javasolni,akik hosszú tartós kapcsolatban élnek.Ha meg azért szeretnéd,mert h nő tőle a mell,azsem biztos ám:)
2009. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7-8 hónapért semmiképp nem érdemes semmilyen szempontból gyógyszert szedni. Ennyi időért nem érdemes a hormonháztartásod megzavarni.
2009. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mi miatt szeretnéd elkezdeni szedni?és mért csak 7-8 hónapig?
2009. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak nem hagynánk ott egymást mert már 11 hónapja együtt vagyunk és szertjük egymást! :)
2009. jan. 7. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mondod el, miért csak 7-8 hónapig, akkor nem fogsz hasznos választ kapni.

de tényleg, mi miatt? mellnövekedés miatt vagy a bőrödre?

2009. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tenyleg nem rdemes ennyiert, de ha azt nem arulod, el, hogy miert, akkor nem fogunk tudni maskent segiteni, csak annyival,hogy nem rdemes szedned. Sok sikert.
2009. jan. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg elárulhatod miért akrarod szedni, mert itt név nélkül elmondatod ép ez a jó benne! Szóval , amyg nem mondod el,addig nem tudunk segíteni! Babát akartok majd? MERt akkor tényleg semmiképp ne kezd el szedni, mert csak bekavar! De semmiképp nem érdemes 7-8hónapig szedni!!!

2009. jan. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát ez így elég bonyolult... :D

Nos. Én szedtem 1 évig, és én a többiekkel ellentétben azt mondom, érdemes.

7-8 hónap az elég hosszú idő.

Továbbá én is azért szedem, mert a hangulatomat is jobb irányba tereli, amikor nem szedem, sokkal nyűgösebb vagyok.

Viszont ha babát szeretnétek, előtte fél évig nem szabad gyógyszert szedni!

2009. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!