Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció probléma! Nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció probléma! Nálatok is így van/volt anno? (bővebben. )

Figyelt kérdés

Szóval kezdem az elején...

1 év 2 hónapos párkapcsolatban vagyok,és kb. 3 hónapja élek neki életet. Akkor is veszítettem el a szüzességemet. Mindaddig szépen megjött a menzeszem a hónap 22.ik napján,bár volt mikor +,- 1 nap volt az "eltérés" . Mióta pedig együtt voltam a párommal azóta a hónap 30,31 iki napjában jön meg,szóval 1 hétre rá. És most is késett 5 napott,már átcsúszott a másik hónap elejére,azaz 4.ikére (pont ma jött meg)

Nemértem,hogy mitől lehet ez. Nálatok is így volt anno? Mikor elkezdtétek a szexuális életet?

Kicsit,rosz ez így mert nem tud az meber rá rendesen számítani,aggódom is,hogy mért így van,és néha meg is ilyeszt. PEDIG MINDEN EGYES ALKALOMMAL VÉDEKEZÜNK A PÁROMMAL (egyelőre még csak gumival) -soha nem mennék bele megszakításos védekezésbe,szóval a védekezés mindig meg van.

Szerintetek? CSAK TAPASZTALT LÁNYOK VÁLASZÁT VÁROM,ÉS HA LEHET CSAK NORMáLISAT.

Köszönöm szépen :)

17L


2010. nov. 4. 15:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Kedves" utolsó! Szerintem az égvilágon semmi közöd nincs hozzá, hogy a 73%-os válaszoló mikor, kinek és miért ír, mert mellékesen rohadtul igaza van! Te sem tudsz írni (nem hogy helyesen, sehogy sem) és a nagyokos kérdező sem. Előbb talán vegyétek elő a helyesírási kéziszótárat és tanulmányozzátok vagy húzzatok vissza általános iskola 2.osztályába, ha már arra sem veszitek a fáradtságot, hogy utólag javítsátok a marhaságaitokat(ALÁ VAN HÚZVA PIROSSAL, ahogyan azt már említették is)! Tudom, tudom, biztosan mindketten szerbek, románok meg szlovákok is vagytok egyszerre! Érdekes, hogy káromkodni bezzeg mindenki nagyon tud, bár nem tudom, miért kell rögtön szitkozódni, ezzel csak saját magatokat minősítitek.. Nem ő a 'tajparaszt' hanem inkább Te! Mellékesen te is ugyanúgy visszaírtál, semmivel nem vagy különb!

Teljesen egyetértek a 73%-os válaszadóval, az értelmi szintetek a béka feneke alatt van bőven!

2010. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Istenem... 73%-os és 22:24-es kedves válaszoló... Felnőtt ember(?) létetekre leálltok szapulni egy 17 éves lányt,csak mert nem olyan a helyesírása,ami nektek megfelelő... engedjétek meg hogy gratuláljak:) Még tán meg is érteném ha olyan lenne a hangnem,de így..

Szegény tanácstalan,kérdezett valamit. Ha hülyeségnek tartjátok a kérdést, vagy nem tetszik a megfogalmazás,akkor nem kell válaszolni, vagy ha ez nem megy, akkor is tudtára lehet hozni a nemtetszést kulturált formában..

Szerintem ha valaki itt szánalmas és nevetséges,akkor ti vagytok ketten... gratulálok,ez legyen a legnagyobb dolog amit elértetek az életben hogy tudtok helyesen írni,és tizenéves lányokat oltogatni... amúgy kíváncsi vagyok hogy menne-e a helyesírás az automatikus aláhúzgálások nélkül is..ha már ilyen okosok vagytok.

Mindegy,részemről a téma lezárva, de ismét bebizonyosodott hogy mennyi rosszindulatú söpredék van a világon..

2010. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

aztaaaa jujj de leoltottál.. nem veszed észre, hogy te is pont ugyanezt csinálod "felnőtt létedre"?

ja és mellékesen, szerintem fogalmad sincs a korunkról szóval ne állíts marhaságokat.. ikszdéé bazz..

szánalmas vagy te "felnőtt érett értelmes gondolkodású" majom.. na puszi a hasidra :*

2010. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
nagyon jó vagy:)
2010. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!