Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció probléma! Nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció probléma! Nálatok is így van/volt anno? (bővebben. )

Figyelt kérdés

Szóval kezdem az elején...

1 év 2 hónapos párkapcsolatban vagyok,és kb. 3 hónapja élek neki életet. Akkor is veszítettem el a szüzességemet. Mindaddig szépen megjött a menzeszem a hónap 22.ik napján,bár volt mikor +,- 1 nap volt az "eltérés" . Mióta pedig együtt voltam a párommal azóta a hónap 30,31 iki napjában jön meg,szóval 1 hétre rá. És most is késett 5 napott,már átcsúszott a másik hónap elejére,azaz 4.ikére (pont ma jött meg)

Nemértem,hogy mitől lehet ez. Nálatok is így volt anno? Mikor elkezdtétek a szexuális életet?

Kicsit,rosz ez így mert nem tud az meber rá rendesen számítani,aggódom is,hogy mért így van,és néha meg is ilyeszt. PEDIG MINDEN EGYES ALKALOMMAL VÉDEKEZÜNK A PÁROMMAL (egyelőre még csak gumival) -soha nem mennék bele megszakításos védekezésbe,szóval a védekezés mindig meg van.

Szerintetek? CSAK TAPASZTALT LÁNYOK VÁLASZÁT VÁROM,ÉS HA LEHET CSAK NORMáLISAT.

Köszönöm szépen :)

17L


2010. nov. 4. 15:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
ha 4-5 hetente jön meg az teljesen szabályos. a páromnak mindig váltakozik hogy éppen 4, vagy 5, ahogy kedve, van, volt 1-2 alkalom hogy izgultunk hogymegjön-e vagy sem. amúgy a stressztől is simán késhet.
2010. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
32%

na tessék megmutatkozott a színvonalad, gratulálok!

persze persze.. siettél és ezért írtál j helyett ly-t.. valahogy éreztem, hogy ezt fogod írni.. csak azt nem értem, ha már annyira siettél, akkor miért írtál egy karakter helyett kettőt? ja és olvasd már el még egyszer, hogy megint miket írtál.. de nagy az isten állatkertje..

2010. nov. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Hát,neked is megmutatkozott,elhiheted! :D

Mekkora okostojás lehetsz te,az ly és az j aiddal -megmondom én,semennyire,csak éppen nincs jobb dolgod,mint hogy beleköss az emberekbe.

Szánalmas....

2010. nov. 4. 16:37
 14/24 A kérdező kommentje:

16:16- tudom,hogy a stressztől is lehet :) meg még egyéb más dolgoktól is.

köszi azért :)

2010. nov. 4. 16:40
 15/24 anonim ***** válasza:

jaj könyörgöm olvasd már el, hogy miket írsz! most komolyan.. nagyon gáz, hogy 17 éves fejjel ilyen a helyesírásod és a megfogalmazásod.. honnan szalajtottak?

a kérdésedről nem is beszélve..

2010. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
mindannyian felnőtt okos embereknek hiszitek magatokat, mégis képesek vagytok egymást itt püfölni, hogy hogy ír, te is képes vagy folyamatosan ide irogatni, hogy piszkáljad, de hát vannak akik nem bírnak szgépen helyesen írni, énnekem se sikerül mindig, de hogy egy normális válasz kinyögése, vagy továbblapozás helyett itt okoskodtok órákon át, hogy jajj igy nem tudsz irni, meg ugy, megint elgépeltél egy szót, enyhénszólva nevetséges. csináljatok valami értelmeset gépezés helyett...
2010. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Joj,no nem mondod? Jobb helyről szalajtottak mint téged,szlovákiai vagyok,úgyhogy megvan magyarázva a fogalmazásom. A helyesírásom meg,hát még tőlem jóval idősebbek is így írnak sőt... Mért azt hiszed,hogy te tökéletes vagy??? Mert ha igen,akkor fel kell hogy világítsalak,hogy messze nem,"tanárnő" !

Kiváncsi lennék azért arra is,hogy hány éves fejjel Írsz ilyen szánalmas szövegeket.

2010. nov. 4. 19:49
 18/24 A kérdező kommentje:

19:46! hát,bocsi,de ha nekem egy ember ilyesmit ír,hogy


"na tessék megmutatkozott a színvonalad, gratulálok!

persze persze.. siettél és ezért írtál j helyett ly-t.. valahogy éreztem, hogy ezt fogod írni.. csak azt nem értem, ha már annyira siettél, akkor miért írtál egy karakter helyett kettőt? ja és olvasd már el még egyszer, hogy megint miket írtál.. de nagy az isten állatkertje.."


és még stb. ,mert nem ez az egész,akkor bocsi,hogy nem tetszik és megvédem magam. Szerintem senkinek sem tetszene,ha egy normális választ vár egy komoly kérdésre és helyette egy ilyet kap. Ő kezdte,én csak visszaszóltam.

2010. nov. 4. 19:56
 19/24 anonim ***** válasza:

19:46 azt csinálok amit akarok.. jó lenne, ha a saját dolgoddal foglalkoznál.. mellékesen imádok veszekedni, főleg ilyen suttyó emberekkel, mint amilyen például te is vagy xd


kérdező érdekes, hogy aki nem tud helyesen írni az rögtön azt mondja, hogy sietett és ő különben nem is magyar.. na hagyjuk már.. mondtam, ha valamit rosszul írsz az alá van húzva pirossal.. -.-"

áh nem nevettem 10 percig mikor ilyen dedós szöveggel jössz, hogy "jaj hát nem is én kezdtem" .. na drágám ez a szánalmas :)

2010. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
te 73%os tajparaszt, akkor neked való ez az oldal, anonim kiélheted a perverzióidat itten. csak szomorú, hogy mindenki itt f@szkodik, ahelyett hogy értelmes dolgokat csinálnánk, itt vergődik azért, hogy a napi feszültséglevezetése meglegyen. remélem, nem lesz nagoybb problémád az életben, mint hogy ezen az oldalon hibásan írnak. irigyellek, de komolyan.
2010. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!