Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció probléma! Nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció probléma! Nálatok is így van/volt anno? (bővebben. )

Figyelt kérdés

Szóval kezdem az elején...

1 év 2 hónapos párkapcsolatban vagyok,és kb. 3 hónapja élek neki életet. Akkor is veszítettem el a szüzességemet. Mindaddig szépen megjött a menzeszem a hónap 22.ik napján,bár volt mikor +,- 1 nap volt az "eltérés" . Mióta pedig együtt voltam a párommal azóta a hónap 30,31 iki napjában jön meg,szóval 1 hétre rá. És most is késett 5 napott,már átcsúszott a másik hónap elejére,azaz 4.ikére (pont ma jött meg)

Nemértem,hogy mitől lehet ez. Nálatok is így volt anno? Mikor elkezdtétek a szexuális életet?

Kicsit,rosz ez így mert nem tud az meber rá rendesen számítani,aggódom is,hogy mért így van,és néha meg is ilyeszt. PEDIG MINDEN EGYES ALKALOMMAL VÉDEKEZÜNK A PÁROMMAL (egyelőre még csak gumival) -soha nem mennék bele megszakításos védekezésbe,szóval a védekezés mindig meg van.

Szerintetek? CSAK TAPASZTALT LÁNYOK VÁLASZÁT VÁROM,ÉS HA LEHET CSAK NORMáLISAT.

Köszönöm szépen :)

17L


2010. nov. 4. 15:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én magamnak élet életet csak, más helyett nem szetenék, elég ez is, sőt, sok is...
2010. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Az írásodban van egy szó, az a megoldás: aggódsz.

Annó nekem is volt, hogy késett, jogosan izgultam, de szerencsére sosem lett "probléma".

2010. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

?????????

Micsoda????



Nemnagyon értem.hogy jön ez ide,,de megmagyarázhatnád :)

2010. nov. 4. 15:27
 4/24 A kérdező kommentje:

Persze aggódom,mert néha megilyedek,hogy annak ellenére,hogy védekezünk,nem-e történik meg a baki-mert ugyebár 17 évesen nagyon nem hiányozna egy bébi-főleg úgy,hogy nem vagyok egy felelőtlen csaj,mindig megmondom a páromnak,hogy vagy gumival vagy sehogy (mert már megemlítette,hogy milyen jó lenen anélkül--- hát persze,nekem is jó lenne,de majd ha csak szedek tablettát.


És ami miatt még aggódom,hogy mi van velem,lehet el kellene néznem nőgyógyászhoz?

2010. nov. 4. 15:31
 5/24 anonim ***** válasza:

Mi lenne veled? Semmi. De menj, ha akarsz.

30-31. nap...teljesen normális.

17 vagy, attól, hogy eddig máskor jött meg rendszeresen, lehet, hogy mégsem egészen rendszeres még. Amúgy, ha utánanézel, eleve a menstruálás egy nagyon bonyolult folyamat, elég egy kisebb/nagyobb lelki trauma és hónapokig kimarad...

2010. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

nem értem.. vannak ilyen buta emberek?

hol élsz kis csillag? elolvastad te, hogy miket írtál? amikor felteszed a kérdést és valamit rosszul írsz, alá van húzva pirossal könyörgöm.. legalább akkor kijavíthatnád, ha már nem tudod leírni az ijeszt szót..

ilyeszt.. jézusom ez most komoly?

2010. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Szia, velem is pont ugyanez van mint veled most.Szóval sorstársak vagyunk.Én kb 2 hónapja vesztettem el a szüzességem.Az előző menzeszem tök normális időben jött meg, arra nem is paráztam rá mert túl szűk voltam, szóval nem tudott belémhatolni normálisan barátom.Ekkor nem ksett.Most viszont más normálisan ment a dolog és késik már olan 6 napja.Ugyanazt érzem már vagy 3 napja mint menzesz előtt szoktam.Fájtak a melleim kicsit, tegnap már picit görcsöltem is meg ma is.Miután ezt elmondtam barátomnak megnyugodtam és így jobban érzem magam.Szerintem ne izgulj, csak simán késik.Úgy hallottam miután elveszíti valaki a szüzességét a hormontermelése változik, végülis csak változnak kicsit a szervezetedben a dolgok.De ha ennyire zavar a dolog akkor menj el nőgyógyászhoz és irass fogamzágátlót, én is ezt fogom tenni.

L18

2010. nov. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Mi vagy te valami nyelvtan tanár?

Egyébként meg nyugi,ha akarok tudok helyesen írni,nem csak te, csak most siettem,vagy veled ez még nem fordult elő?????

Tudod,ha ennyire bele akarsz kötni az emberbe,akkor minden második,sőt minden egyes "kérdésben" találsz helyesírási hibát,nyugodtan javíts ki mást is,ha neked ennyi időd van....


Jaj,és ha már ennyire a helye írásnál tartasz,akkor hagy írjak már én is valamit- nem tudom olvastad-e,hogy "csak normális válaszokat várok"


Jesszusom,na ez az ami már szánalmas... mikor az ember kérdez valami fontosat,és ilyet kap rá,hogy az "ilyeszt" szót nem ly-vel kell írni hanem j-vel. Menjél te a *-ba.



Jaj,és ha már ennyire a helye írásnál tartasz,akkor hagy írjak már én is valamit- nem tudom olvastad-e,hogy "csak normális válaszokat várok"-azt hittem érthető voltam az értelmes emberek számára,de mint mindig most is akadt egy kivétel :D

2010. nov. 4. 15:49
 9/24 A kérdező kommentje:
jaj és ez a 15:37-es válaszolónak ment! Még mielőtt félre értei,az utolsó válaszolóm.
2010. nov. 4. 15:50
 10/24 A kérdező kommentje:
15:47! Szia. :) Nekem is ugyanígy volt. Mikor először voltam együtt a párommal, akkor én is nagyon szűk voltam,fájt is nagyon,és ezért nem is ment rendesen a "dolog",nem élvezett belém. De nekem abban a hónapban is egy hetet késett. Mióta pedig már többször együtt voltunk,és már jó volt,azóta pedig már átcsúszott a következő hónapra. A hormonváltozásra én is gondoltam,csak kíváncsi voltam,hogy ez mással hogy van,és szerencsére akadt egy rendes válaszolóm,aki most megnyugtatott :) köszönöm szépen :)
2010. nov. 4. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!