Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tanácsot szeretnék kérni. Kér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni. Kérlek legyetekm megértőek,mi az ami a legjobban használna? (21éves vagyok)

Figyelt kérdés

Szóval,lassan 2 éve élek nemi életet.Ovszerrel védekezünk mindig.

Viszont szeretnék máshogyan védekezni,valami olyannal amitöl megnyugszom,és tudom h biztosan véd.Tisztába vagyok vele h nincs 100%-os védetség.Nem tudom h mi vagyunk ilyen bénák de már 2x szakadt szét az ovszer,és folyton attól félek szeretkezés közben is h megint megtörténik.Ez nagyon rossz.Vigyázunk,nem ész nélkül csináljuk,mégis valami nem jó.Arra gondoltam h fogamzásgátlót kezdek szedni,de félek h nagyon tönkreteszi a szervezetem.Esetleg tudtok javasolni valamit,tanácsokat adni? Akiknek ez már nem új dolog.Édesanyám azt mondja h még várjak a tabletta szedéssel,egyszerüen nm tudom mit csináljak,de ez így nem jó.



ma 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Engedd seggbe.
ma 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nyilván ez is lehet egy megoldás :)

De nm ilyesmire gondoltam :D

ma 16:43
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Létezik punciba tehető tabletta, spermaölő, nem 100%, nem ajánlott beleélvezni de jobb mint a gumi, peteéréskor meg csak gumi.
ma 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobb minőségű gumi kell.

Nekem soha nem szakadt szét gumi.

Direkt erre találták ki, hogy megvédjen.( vagy csak kamu kérdés)

ma 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sok olyat olvastam már h nem érik h h szakad ki,én sem értem,mások éveken át ezzel védekeznek sosincs baj,nm értem velünk mi van.
ma 17:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Szar márka
ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Márka?
ma 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Durex nálunk pl sose szakadt szét. Legrosszabb esetben használjatok vastagabb fajtát.
ma 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vagy rossz a márka vagy szarul rakjátok fel. Nyomjátok össze a végét rendesen hogy ne kerüljön bele levegő, körmökkel óvatosan.


Szerintem ez a legjobb módszer én nagyon rosszúl jártam a fogamzásgátlóval, semmilyen hormonos szart nem ajánlok

ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!