Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom nem akar gumit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar gumit használni, én nem szedhetek gyógyszert. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt, még nem szeretkeztünk, de kijelentette neki gumival nem megy. Én sajnos nem szedhetek gyógyszert egészségügyi problémák miatt. Megszakításosan szeretné, de én ebbe nem megyek bele. mit tegyek? Hüvelykúp biztonságos?
2010. nov. 1. 21:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Bár én tablettát szedek, de azonnal lekoptatnék egy ilyen bunkó faszt, aki nem hajlandó óvszert húzni.
2010. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok ő 26. Tudom, hogy nem biztonságos és én nem engedek ebből, akárhogy is evszekszik velem. Nem akarok abortuszt, de mivel még alig ismerjük egymást gyereket sem. Megmondtam neki, ha nem húz óveszert, nincs szex és ezt be is tartom. Ha esetleg nem bírja tovább és elhúz akkor nem is kár érte, ha viszont csak hiszti volt, hogy hátha badom a derekam, de mégis használja, akkor adok neki esélyt. Köszi a válaszokat!
2010. nov. 4. 00:43
 23/26 anonim ***** válasza:
18%
lehet gumi nélkül is biztonságosan csinálni csak figyeljetek arra hogy a barátod huzza ki mielött elélvez...
2010. nov. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"lehet gumi nélkül is biztonságosan csinálni csak figyeljetek arra hogy a barátod huzza ki mielött elélvez..."


Ez hol biztonságos te szerencsétlen?

Az ilyen embereket kellene jól pofánvágni. A sok hülye tini meg elhiszi.


Ilyen módszerrel egy év alatt 100 nőből 35-40 teherbe esik. Hát baromira biztonságos tényleg.

Ha ennyire hülye vagy, legalább ne reklámozd.

2010. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
kapja ki előtte :D
2010. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
54%

Nyilván engem is nagyon csúnyán offolni fogtok ezért, de én is elmondanám a tapasztalataimat. Nem 17 éves vagyok és nem is 18, fogamzásgátlót nagyon sokáig én sem szedhettem egy másik gyógyszer miatt. A barátommal amikor összejöttünk én megmondtam neki, hogy mi a helyzet, megértette és gumit használtunk, egy darabig.

Neki nagyon rossz volt és mivel én bíztam benne, azóta "megszakításos módszerrel" csináltuk egészen két hónappal ezelőttig, amikor is...

Nem, nem lettem terhes, viszont újra szabad volt fogamzásgátlót szednem.

Természetesen felesleges hozzátennem, hogy a párom sem egy tapasztalatlan tinifiú és rengeteg nővel volt már előttem is.

Szerintem egyén és bizalom kérdése ez a dolog is, bár ha kapásból "Én aztán nem húzok gumit", akkor hagyd ott a fenébe..

2010. nov. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!