Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom nem akar gumit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar gumit használni, én nem szedhetek gyógyszert. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt, még nem szeretkeztünk, de kijelentette neki gumival nem megy. Én sajnos nem szedhetek gyógyszert egészségügyi problémák miatt. Megszakításosan szeretné, de én ebbe nem megyek bele. mit tegyek? Hüvelykúp biztonságos?
2010. nov. 1. 21:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%
a pesszárium, a spirált elvileg csak szülés után ajánlják és veszélyei lehetnek.
2010. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
83%

Ha gyógyszert nem szedhetsz, vszínűleg a nuvaring sem jó megoldás, az is hormonos.

Talán pesszárium és spermicid, vagy megszakítás+spermicid+naptármódszer.


De amúgy a legjobb lenne, ha keresnél egy értelmes, normális gondolkodású, nem ilyen felelőtlen férfit.

Megszakítás? Mégis mit képzel e magáról? Majd abortuszra is ő megy el?

Eléggé elgondolkodnék a kapcsolaton, ha a fiú annyit nem tudna megtenni, hogy gumit húzzon.

Ez csak hiszti, semmi baja nem lesz az óvszertől.

2010. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: spirált tényleg csak olyannak tesznek fel, aki már szült gyereket.
2010. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
87%
a barátod túl hisztis. mi is óvszerrel csináljuk, nem kell ezen igy kiakadni, először nekem is nehezen kelt életre az öcskös, de összejött , azóta meg már nincs is gond ezzel.a tabletta az meg mérgezés. szóval ne hagyd magad. nem olyan rossz az a gumi.
2010. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
79%
Férfiak ezrei csinálják gumival, de pont a te barátodnak ez nem sikk. Hogy mit tegyél? Várj még kicsit, amíg a barátod felnő a feladathoz, vagy amíg nem találsz értelmesebb párt.
2010. nov. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
44%
kezdjetek el gyűjteni a pelenkára és tápszerre...
2010. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
De esetleg elmész nőgyógyászhoz és eggyütt kitaláltok valamit...ő mégiscsak orvos jobban tisztában van ezekkel.
2010. nov. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Srapnel ***** válasza:
100%
Akkor próbáljon meg hozzászokni az óvszerhez. Ennyi. Eleinte nekem sem ment így, de aztán hozzászoktam, most már semmi gond.
2010. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

szerintem van olyan férfi aki nem hajlandó óvszerrel és van olyan akinek ez "természetes", az utóbbiak odafigyelnek a partnerükre, és őket kell megtalálni.


szóval léptesd le

2010. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy ?

ha még nem szültél, és gondolom nem.. akkor azonnal felejtsd el a spirált ! :|

a barátod nem toleráns veled, és igazán megtehetne ennyit.. hatalmas fáradtság...

mond el neki, hogy megszakítással nem szeretnéd, és kérlek tényleg ne. nagyon nagyon nem biztonságos.

2010. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!