Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik ösztrogénmentes fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik ösztrogénmentes fogamzásgátló tablettát használjátok?

Figyelt kérdés

Illetve milyen mellékhatásokat tapasztaltok magatokon?

Van esetleg olyan, amit kifejezetten ajánlanátok?



júl. 22. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Semmilyen fogamzásgátlót nem ajánlok. Csak tönkrebsz. Óvszer azt annyi.
júl. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Egy jó nőgyógyászt ajánlok, aki egy kivizsgálás után a számodra megfelelőt írja fel. Hiába mondom el, hogy nekem mi vált be, neked lehet más lesz a megfelelő.
júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Slindát, ez elég modern, szerintem mostanában ezt írják elsőként, ha ösztrogénmentes tablettáról van szó. Én elégedett vagyok vele.
júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Cerazette irattam fel végül. Remélem beválik
júl. 23. 01:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Arra készülj, hogy az elején lehet, hogy össze-vissza fogsz vérezni tőle, ami az ösztrogénmentes tabletták általános mellékhatása. Hosszabb távon viszont minimalizálja a vérzést.
júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Valóban, most is rózsaszínes vérzésem van. Meg semmi étvágyam, másfél hét alatt fogytam 3 kilót.

Ezen kívül ok

júl. 28. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Az elején nekem is rengeteg köztes vérzésem volt, az első pár hónapban szerintem majdnem többet véreztem, mint nem. De most már majdnem egy éve szedem, időre meg szokott jönni, de kevés kivételtől eltekintve alig érzem, köztes vérzésem nagyon ritkán van. Ilyen étvágytalanság nálam nem volt, viszont én vagyok a slindás válaszoló, és az állandó szomjúságos mellékhatása pár hétre rendesen beütött a gyógyszernek. Ez utána nálam rendeződött, de ha aggasztanak a mellékhatások,kérdezz utána dokinál.
júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
júl. 29. 08:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!