Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most tartok a fogitabi gyógysz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tartok a fogitabi gyógyszermentes időszakának 3. napján és még mindig nem jött meg. Ez normális?

Figyelt kérdés
Már napok óta fájdogál a hasam meg a melleim is feszülnek, de a mensim még mindig sehol, pedig azt írják 2-3. nap kell megjönnie és egyenlőre nagyon úgy néz ki h még ma se fog. Kezdek parázni. Teszteltem kb 1 hete, negatív, de kezdek parázni h lehet mégis terhes vok, csak akkor még nem mutatta ki, mert túl hamar teszteltem. Amúgy ez volt az 1. levél tabim. Szerintetek kellene aggódnom, vagy még a tabi szedés elején normális h nem jön meg az írt időpontban???:S:S:S
2009. jan. 6. 15:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem is csak 6 nap szünetet kell tartani és én jártam már úgy, hogy csak a 6. napon jött meg! Ne aggódj! Milyet szedsz?
2009. jan. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Gracialt szedek amúgy. És arról pont azt hallotam hogy az ilyen problémás, nem időben megjövős vérzésre jó, mert tök helyre rakja...

Hát nem tom, most van az 5. nap, hát kezdek kissé ideges lenni... sose volt egy pontos, de hogy még tabi mellett se... Hát komolyan gondolkodok h lehet megint kéne tesztelni, csak nem tom mikor, 2hetente azért mégse csinálhatok terhességi teszteket :S

2009. jan. 8. 09:22
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is Gracialt szedek! Amikor minden nap azonos időben vettem be, órára pontosan mindig a 4. napon hajnalba 5-6 óra között jött meg! Most nem tudom mindig egy időben bevenni(egyik héten 5-kor, másik héten 8-kor) és így a 4. napon délután vagy az 5.napon reggel jön meg! Ne aggódj, be fog állni! Ha a mensid első napjától szeded, akkor az első szemtől védett vagy!
2009. jan. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Pedig én is pontosan szedem :(

Este szoktam bevenni, mindig 21:00-kor, egyetlen egyszer volt hogy 10 perccel előbb vettem be, szal az semmi szerintem, amugy mindig totál ugyanakkor, és látod mégis ez van...:(

2009. jan. 8. 11:37
 15/16 A kérdező kommentje:
Na, 5. napra végre! Vége az aggódásnak :D
2009. jan. 8. 16:59
 16/16 anonim ***** válasza:

Örülök! :)

Látod, nem szabad rajta idegeskedni, mert az is késlelteti!Majd beáll rendesen egy időpontra!

2009. jan. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!