Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most tartok a fogitabi gyógysz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tartok a fogitabi gyógyszermentes időszakának 3. napján és még mindig nem jött meg. Ez normális?

Figyelt kérdés
Már napok óta fájdogál a hasam meg a melleim is feszülnek, de a mensim még mindig sehol, pedig azt írják 2-3. nap kell megjönnie és egyenlőre nagyon úgy néz ki h még ma se fog. Kezdek parázni. Teszteltem kb 1 hete, negatív, de kezdek parázni h lehet mégis terhes vok, csak akkor még nem mutatta ki, mert túl hamar teszteltem. Amúgy ez volt az 1. levél tabim. Szerintetek kellene aggódnom, vagy még a tabi szedés elején normális h nem jön meg az írt időpontban???:S:S:S
2009. jan. 6. 15:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen normális! Nekem úgy van h vasárnap veszem be az utolsó szemet és pénteken jön meg! És ez is normális! Lehet h neked se a 3. napon jön majd meg de az is előfordulhat h még az első hónapban kimarad! De az a legfontosabb h ne idegeskedj mert az is késleltetheti! Nyugi van!
2009. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mikor az első levelet beszedtem akkor a 2. napon aztán mindig a negyedik napon jött meg ráadásul még órára is pontos az is lehet hogy majd cak az 5.napon jön majd meg
2009. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nekem is a 4.napon szokott megjönni.első levélnél még kellett volna védekezni máshogy is!
2009. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nyugi. Nekem mindig a 4. vagy 5. nap jön meg:) Az meg, hogy feszül a cicid stb. csak jót jelent:)
2009. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, megnyugodtam kicsit. :-)

Amugy azért "merészeltünk" mással nem védekezni, mert a dokim azt mondta 1. szemtől véd már a tabi, meg a tájékoztatóban is ez áll... 7 napot kivártunk, de utána nem használtunk mást. Remélem nem csúszott be semmi, mert akkor kinyúvadok! :O:O

2009. jan. 7. 05:58
 6/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, ne idegeskedj, ált. a 4. napon szokott megjönni, de én voltam már úgy, hogy csak a 6. napon jött meg!
2009. jan. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normális.

Nekem úgy van, hogy szerdán veszem be az utolsó szemet, és vasárnap jön meg.

De az az 1 hét tabletta mentes napok azért vannak h az idő alatt meg kell jönnie.

Szóval 1 heted van rá.

Ne aggódj, meg fog jönni.

Sőtt ne stresszeld magad, mert az is befolyásolhatja, hogy késni fog.

2009. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy az én tabimnál csak 6 nap szünet van. És ez most a 4. nap, még mindig semmi, szal kezdek kicsit kifutni az időből...Nem értem mi lehet. Pedig örültem h a tabi talán végre beszabályozza h normálisan jöjjön meg, hát úgy tűnik tévedtem...

Komolyan már parázok h lehet tényleg ki kellett volna várni az 1 hónapot, ahogy egyik hozzászóló is írta, és mivel nem tettem most súlyos "következményei" lesznek...Csak nem lehetek ilyen szerencsétlen...:S:S:S

2009. jan. 7. 13:00
 9/16 anonim ***** válasza:
én voltam,aki irta,h egy honapot kellett volna várni.ha a dokid ezt mondta,akkor az ugy is van.az én gyogyszeremnél ki kellett várni.nygi,biztos nincs semmi gáz.
2009. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a nyugtatást :) Én is nagyon remélem! :S
2009. jan. 7. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!