Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nőgyógyász hogyhogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyász hogyhogy nem izgul fel a sok széttárt gyönyörű pubcira?

Figyelt kérdés

júl. 9. 12:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
mert a többség sajnos nem fiatal punci...
júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
55%
A gyönyörű no gyönyörű puncija ritka…
júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
25%
Amúgy ez igaz. Kevés nőnek van szép puncija.
júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
37%

Szerinted többségben mondjuk 18-40 közöttiek járnak?


Hát pont nem.

Ha egy fiatalabb betéved időnként már boldog a nőgyógyász is.

júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 gabor49 ***** válasza:
70%
a legtöbbnek már punci undora van
júl. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
49%

Rengeteg fiatal(abb) és egészséges nő is jár nőgyógyászhoz. Látszik, hogy az eddigi válaszolók pasik, nem sokat tudnak a témáról. Nem is értem, ki gondolhatja komolyan, hogy csak idős és/vagy beteg nők járnak...

És bár az igaz, hogy ez egy szakma, és nem úgy néz a nőgyógyász a női nemi szervekre, mint szexuális tárgyakra, bizony a csinos, ápolt, vonzó nők rájuk is hatnak. Persze a többség ezt - érthető és helyes módon - leplezi. De sajnos nem mindegyik.

júl. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
81%

"Nem is értem, ki gondolhatja komolyan, hogy csak idős és/vagy beteg nők járnak..."


Én nem olvastam olyat, hogy valaki szerint CSAK öreg/beteg emberek járnak nőgyógyászhoz. Amit többen - köztük én is - ki akartunk fejezni, hogy a nőgyógyász napja nem éppen úgy néz ki, hogy jönnek a 18 éves, babapopsira epillált puncijú szépségek, akik kéjesen sóhajtoznak, miközben a doktor úr finoman ujjazza őket.


Természetesen igazad van: vonzó, fiatal nők is járnak nőgyógyászhoz, és egész biztosan van közöttük olyan, aki megmozdítja az orvost is, elvégre ő is ember. Összességében mégis azt gondolom, hogy több indok szól a beindulás ellen, mint mellette.


Például a két terhesgondozást én végigücsörögtem a feleségem mellett, így van némi belátásom. Beül az akkro 28 éves, szexi feleségem, bugyi le, eddig szuper izgató, de ott van a beszélgetés közben: mikor volt utoljára menzesze? Milyen volt, sok, kevés? Doktor úr, észrevettem, hogy kicsit több a folyásom, és nyálkásabb, mint szokott, ez nem gond? Ha őszinte akarok lenni, még nekem is kihívás kívánni a feleségemet közben.

júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
46%

17-esnek tökéletesen igaza van, hiába pontozzátok le. Persze a sok "okos" pasi jobban tudja, mint mi nők, akik valóban járunk nőgyógyászhoz.

Mellesleg nem véletlen, hogy én is váltottam női nőgyógyászra, pont mert kellemetlen tapasztalataim voltak férfiakkal. Voltak aki csak (változó mértékig) helytelenül viselkedtek, de volt 2 is, akik konkrétan kikezdtek velem.

Ennyit arról, hogy a nőgyógyászokat nem érdeklik a nők...

Persze nyilván majd engem is lepontoznak a pasik, akiknek ugye rengeteg személyes tapasztalatuk van nőgyógyászokkal.

júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"tökéletesen igaza van, hiába pontozzátok le"


Egyikőtöket sem pontoztalak le, de megjegyzem: részben van igazatok, de TÖKÉLETESEN semmiképp. A #17-es és te is szalmabáboztok kicsit, mivel senki nem állított olyat, hogy egy nőgyógyász ne indulhatna be egy páciensre.


Mindössze annyiról van szó, hogy a kérdező nem is érti, hogyan nem őrül meg a nőgyógyász a sok puncitól, mi meg azt mondtuk, hogy inkább az a kihívás, hogy ne legyen csömöre. Ez és a te tapasztalataid szerintem tökéletesen összeférnek.


Szerintem olyan bármelyik orvossal megeshet, hogy beindul a páciensére. A nőgyógyász annyiban specifikusabb, hogy ő csak nőkkel foglalkozik, azon belül pedig kiemelten sokat vizsgál szexuálisan fókuszált területeket. Valójában egy félmeztelen nőn szívultrahangot végezni sokkal izgatóbb lehet, mint hüvelyi ultrahangot, vagy kenetvételt, csak az nem annyira gyakori eset.


A másik végletet tekintve, ha egy férfi gasztrós egy fiatal nőnek csinál végbéltükrözést, az sokban emlékeztet egy nőgyógyászati vizsgálatra, még sem merül fel senkiben, hogy miért nem áll fel neki. Pedig az sem ritka történet, egy csomó nő ismerősömnek volt ilyesmi 35 éves kora alatt.

júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!