Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nőgyógyász hogyhogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyász hogyhogy nem izgul fel a sok széttárt gyönyörű pubcira?

Figyelt kérdés

júl. 9. 12:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Ne legyél benne biztos, hogy némelyik nőjére nem.
júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Úgy ahogy a cukrász nem kívánja a több ezredszer megsütött finom sütijét.
júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

1, nem minden punci ápolt

2, simán lehet olyan, akire másként tekint


de! a munka az munka, nyilván tudja, hogy senki nem azért megy oda, hogy akciózzanak

júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Van itt valaki, aki érezte már úgy, hogy az orvos kívánja a pubciját?
júl. 9. 13:10
 5/23 anonim ***** válasza:
63%
Én inkább arra lennék kíváncsi, ezek után hogy van kedvük otthon “élvezkedni”. A cipész cipője és stb dolgok, tudod. Csomó gombás, bakteriális fertőzés, ápolatlanabb, nem elég higiénikus puncik…🙈🙃 Én nem irigykedem.
júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Szimplán megszokták már.


Valószínű, már egy punci látványától, ujjazásától több ingerre van szüksége egy nőgyógyásznak!

júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

5-ös. Ne felejtsd el, járnak oda egészséges kismamák,olyanok akik rákszűrésre mennek és olyanok ,akik kontrollra, vagy gyógyszert íratni.

A másik dolog, nekik is van gyerekük,akit nem a szomszéd vagy a postás csinált. Ugyan azokkal a hormonokkal rendelkeznek,mint más férfiak.

júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%
Pubci,az mi?
júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
Talán mert egy nő nem egyenlő a pnával. Ha felnőtt, érett ember lennél, tudnád. Továbbá a normális ember nem ösztön lény.
júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

Dolgoztam pár hónapig webcam stúdióban, mint technikus. Az első nap azt hittem, hogy meg fogok őrülni, hogy nyolc órában meztelen nőket nézek. Nemhogy hetek, vagy hónapok, hanem konkrétan az első műszak végére teljesen megszoktam.


De ez még hagyján: kb két hét munka után annyira természetes lett a pucér nők jelenléte, mint építkezésen a betonkeverő. Pl anyaszült meztelen jött oda hozzám egy lány tüzet kérni a folyosón, és úgy szívtuk el a ciginket kedélyesen dumcsizgatva, mintha a gyárban mentünk volna ki a bagózóba. Esküszöm, még kevésbé stíreltem, hiszen szó szerint mindent láttam belőle akkor is, ha nem akartam.


Na és ehhez vegyük hozzá, hogy ott én szexuális kontextusban láttam, szép, fiatal lányokat. A nőgyógyász ehhez képest 80+-os puncit, beteg puncit, meg minden mást is néz, és olyan dolgokról beszélget a tulajdonosával, mint hogy néz ki a menstruációja, milyen a folyása, és a többi.


Én inkább azon gondolkodtam, hogy nem udorodik meg egy nőgyógyász a puncitól.

júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!