Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet megszerezni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszerezni egy gyönyörű nőt?

Figyelt kérdés

[link]


Mondjuk aki éppen ebben a videóban van, nagyon sexy mi kell hozzá hogy megkapjam meghalnék érte annyira jó nő



júl. 4. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Néhány kiló gyémánt, vagy rubin.
júl. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Lesz egy villád, mint amilyen a videóban van és naponta ilyen kiszolgálást és ruhákat biztosítasz, lesz egyből 10.
júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok pénzzel!
júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok-sok pénzzel. De az még nem biztotosíték, hogy hűséges is marad!
júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Amúgy én bulikban könnyen megszerzek lányokat mert jóképű vagyok és ezt nem nagyképűségből


De valahogy azt érzem hogy ilyen lányokat nem lehet csak úgy megszerezni hogy meghívjuk egy italra


Tanácstalan vagyok

júl. 4. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Ehhez barátom nem lenne elég, hogy jóképű vagy. Az ilyenhez lóvé meg kreativitás kell pluszba.
júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Például ne legyél ennyire simp nyáladzó, ez nem jön be a nőknek. Azt kell látják hogy hűvös vagy, és leszarod őket.

Amúgy meg, a videóban egy teljesen átlagos nő van. ha nem lenne smink rajta, nem is nézne ki jól. csak a smink szépíti meg valamennyire.

Én oda adnám neked ezt a nőt, nekem nem kellene.

júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!