Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Miért szexeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért szexeltek védekezés nélkül?

Figyelt kérdés
Ffi vagyok, és ismerem a "fajtám", nem mondom, hogy nem a mi hibánk is, de ti csajok, akiknek a dolog következményét kell vállalni miért mentek bele abba, hogy védekezés nélkül szexeljetek? Nagyon sok helyen olvasom/látom ezt, és nem igazán értem.
2010. okt. 28. 11:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám van mint a pco-s lánynak. Nekem elvileg nincs pco-m viszont tabi után volt hogy 4 hónapig nem menstruáltam és utána is volt hogy hónapok kimaradtak, ezért bevállaltam a megszakítást. 1 éve védekezünk így és semmi gond nem volt. Most viszont kezd helyreállni a ciklusom, úgyhogy megszakítás mellé szerenék egy másik módszert is beiktatni. Láttam hogy neten lehet rendelni pg/53 ovulációs mikroszkópot, mindössze 2000 ft és egész életedben tudod használni, megmutatja mikor vagy termékeny állapotban. Szerintem nagyon jó ötlet és állítólag 98%-os biztonságú, de megszakítás mellett szerintem nem lehet baj. Így nem kell gumit használi, sem tabit szedni.
2010. okt. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nőként írok, és nem értem a pasik véleményét az óvszerről. Baromi jó minőségűeket lehet kapni, amit csak a tudat- allatija miatt "érez". Aki a kezdet kezdetétől használ óvszert, és nincs telepumpálva a feje a zokniban fürdés hasonlattal, annak épp olyan élvezetes a szex, mert nincs is összehasonlítási alapja. Megszokja az óvszert, és azzal a természetes. Anyáink, nagyanyáink idején mér többször használható gumi volt, amit kimostak, és vastagabb volt, mint az orvosi gumikesztyű. Akkor még tabletták sem voltak, vagy ezt használták, vagy jött a gyerek. A mai 50-esek már nem olyan nagy családban nőttek fel, 2-3 gyerek, a többi terhesség meg lett előzve. Az valóban vastag zokni volt. A legegyszerűbb, ha a lány/nő rakja fel, ami biztos nem hervasztó érzés a pasasnak, még fokozni is lehet vele a kedvet.
2010. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kedves 11:57-es!


A PG53-at, mint fogamzásgátlási eszközt, az ég szerelmére, gyorsan felejtsd el!! Nekem is van, 2 forintot nem ér, nemhogy 2000-et. Össze-vissza mutat mindent, de az, hogy azt, hogy valóban a valóságot mutatja e, az pont 50-50%, ennyi erővel feldobhatsz egy pénzérmét is. Saját tapasztalat: termékenységet mutatott, holott nem is volt abban a hónapban peteérésem. Más tapasztalata: kismamáknak, akiknek gond volt a peteérésükkel soha nem mutatott termékenységet, aztán csak teherbe estek valahogy. Megint másik példa: a mikroszkóp terméketlen időszakot jelez, ultrahangon meg ott virít az érett tüsző. A PG53-at inkább babacsinálásra lehet használni, hogy megmutassa, mikor kell jobban akciózni, de mivel teljesen esetleges a működése, szerintem erre is fölösleges. Azt nem tudom, hol olvastad, hogy 98%-os biztonságú, de ez mindenképpen irreális. Szinte csak az óvszer és a tabletta véd ennyire. Ha ennyire jó lenne a mikroszkóp, plusz ugye egyszeri kiadás, nincs mellékhatás, akkor senki nem használna mást, ez szerintem belátható...


Szóval én azt javaslom, hogy ha mindenképpen természetes módszert akarsz, akkor inkább mérd az ébredési hődet, abból azért nagy valószínűség szerint látszik, hogy érik-e a pete, megvolt-e a tűszőrepedés.


Bocs, az OFF-ért, de muszáj volt szólnom. :)


26/N

2010. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Kriszti83 ***** válasza:
A megszakítást mi is alkalmaztuk már, de abban az időszakban, amikor már babán is gondolkodtunk, csak még nem voltunk benne biztosak, mi legyen. Egyébként felelőtlen dolog védekezés nélkül, nem gondolva a következményekre ágyba bújni. Ja, és análszex esetén is teherbe lehet esni.
2010. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Köszönöm hogy szóltál! Hát én a pg/53 honlapján láttam ezt a 98%-ot, de így már nem rendelem meg.

Igy valószínű hogy inkább a hőmérőzés lesz.

Köszi mégegyszer!

2010. okt. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Análszexnél hogy?
2010. okt. 28. 14:15
 17/17 Kriszti83 ***** válasza:
Análszexnél ha nem figyeltek eléggé, kerülhet sperma a közel lévő vaginába is... kicsi az esély a teherbeesésre, de én már hallottam ilyet.
2010. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!