Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Miért szexeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért szexeltek védekezés nélkül?

Figyelt kérdés
Ffi vagyok, és ismerem a "fajtám", nem mondom, hogy nem a mi hibánk is, de ti csajok, akiknek a dolog következményét kell vállalni miért mentek bele abba, hogy védekezés nélkül szexeljetek? Nagyon sok helyen olvasom/látom ezt, és nem igazán értem.
2010. okt. 28. 11:19
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azok is írjanak akik nem csinálják, nem csinálnák soha, legyen ellenpélda is :) Meg írjátok meg hogy lett-e gond belőle, hátha elrettentő példa.
2010. okt. 28. 11:20
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem az ilyenekt.Mivel mi szüljük meg a gyereket és mi nekünk kell 9 hónapig növeszteni a pocakunkban,ami amúgy se lehet kellemes,mikor rugdalózik és mondjuk a pasinak csak ha 1 éjszakás volt a dolog,a lánynak ott marad a gyereke és nevelheti egyedül.Én sose hagyom gumi nélkül,még ha "nem is érzek semmit így" kifogás előkerülne,akkor se.Szerencsére a barátom is így gondolkodik és ő azt mondja,hogy jó neki így is..aztán majd ha eljön az idő szedek én gyógyszert,de addig is gumi,mert sose vetetnék el gyereket,de 18 éves fejjel nem szeretnék még anya lenni. :)
2010. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak a hülyébbje megy bele, a felelősségteljesen gondolkozók nem. A tiniknél én két extrém végletet látok: az egyik az, aki a tojik a védekezésre, majd kikapartatja magát,ha úgy sikerül, a másik meg a paranoid típus, aki szedi a gyógyszert, de mellette gumit húzat a pasijára és természetesen így sem engedi, hogy beleévezzen a szerencsétlen. :)


Összességében én mégis azt mondom, hogy a TÖBBSÉG igenis védekezik, jellemzően valamilyen hatékony módszerrel. Nyilván, aki szakszerűen használ védekezési módot, plusz tisztában van a teherbeesés biológiájával, az nem fog itt jajveszékelő kérdést feltenni, hogy lehetek-e terhes. Ez többnyire a két fentebb vázolt típusokra jellemző.


26/N

2010. okt. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A következményeket nektek is vállalni kell - ha a csajnak van egy csöpp esze. De sajnos legtöbbnek annyi sincs, hogy ha teherbe esik és elhagyják, legalább a tartásdíjat bevasalja. Ez a pasik szerencséje!


Mellesleg ez az én kérdésem volt, jött pár válasz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

2010. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

szerintem a gumi akkor is alap, ha egyébként védekezik a csaj. főleg ha csak kalandszex. nem nagyon akarnék semmilyen fertőzést összeszedni (nem akarok feltételezni senkiről rosszat, de sose tudni).


Azzal egyetértek, hogy a gumival sokkal rosszabb a szex. Hallottam olyanról is, hogy vki nem bírja a gumit, lelankad tőle, stb. Ilyen esetben mondjuk nem tudom mit lehet tenni.

2010. okt. 28. 11:29
 6/17 anonim ***** válasza:

Az én esetem ritkább, de kis hasznot csináltam a betegségemből. :) pcos-m van, jelenleg szinte teljesen meddő vagyok (másfél éve nem menstruálok, nincs peteérésem), orvosok szerint sincs sok esély, hogy jelenleg gyerekem legyen orvosi segítség nélkül, ezért nem használunk gumit (foggátlót nem szedhetek genetikai betegség miatt) és mikor érzi akkor kihúzza. 3 év alatt még 1x sem lettem terhes és nem is leszek, ameddig ez az állapotom fenn áll, úgyhogy nyugodt vagyok. :) Orvoshoz persze járok a gondommal, de a mai egészségügyben iszonyat hosszú idő mire végigjárom az orvosokat, így "élvezem" ezt a helyzetet, amíg nem lesz eredményem. :)

Meg még annyi, hogy szerintem azt mindenki érzi, hogy gumi nélkül milliószor jobb érzés és sajnos bevállaljuk anélkül azért az érzésért és csak utána kezd el mindenki félni. :(

2010. okt. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
lemaradt, hogy 18L. :)
2010. okt. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11:25-ös vagyok, bocsi, 7 éve vagyok párkapcsolatban, a "kalandszex" már eszembe se jut. :)))) Alkalmi kapcsolatnál természetesen alap a gumi.
2010. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

PCO-s lány, 2 dolog, remélem, olvasod:

1. ez nem nőgyógyászati betegség, hanem anyagcserezavar! endokrinológus kezeli sikeresen és megfelelő diétával nagyon sokat lehet javítani az állapotodon

2. az unokatesómnak is ez volt a baja, és ugyanúgy nem védekezett, mint te, azt mondták, soha nem eshet teherbe természetes úton (őt műteni is kellett) - és hogy, hogy nem... teherbe esett. De nem vette észre, elvetélt. Kórház, műtét (vetélés befejezése, mint az abortusz, csak a gyerek már nem élt). Ha észreveszi és megkapja a megfelelő kezelést, ki tudta volna hordani a babát. Úgyhogy ne vedd életbiztosításnak... bármi megtörténhet.

2010. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ezt az utolsó pillanatban kihúzás dolgot sem értem. Csináltam már (szóval nem vagyok én se jófiú sajnos), és szar. Jó, elmegyek, csaj is, de totál hiányzik belőle az az összeforrás érzés. Vagy hogy mondjam... Egyáltalán nem akkora élmény, hiába jobb mint gumival.


Szerintem sok srác ezért erőlteti az anális szexet. Illetve ezért is. Persze az a csajoknak nem mindig jó.

2010. okt. 28. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!