Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlási módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlási módszert lehetne alkalmazni annak aki ritkán él nemi életet? Így gyógyszert fölösleges szedni, a partner pedig nem szereti a gumit.

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Pharmatex cuccokat, van krem meg kup, de utana tudsz olvasni az interneten. Ezeket az egyuttlet elott biz idovel kell felhelyezni.
2009. jan. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A krém meg kúp legalább olyan macerás mint az óvszer, azt meg szerintem te fogod utálni, utána meg folyik ki áhhhhh... én utáltam, hogy nem is igaz....
2009. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is a pharmatex-et használtam.tisztasági betétet persze nem árt utána alkalmazni de ha a párod benned megy el ez amúgy sem árt.annyira nem volt kibírhatatlan és sokkal jobb mint az óvszer
2009. jan. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem az óvszer a legjobb, ha az embernek nem kell majd minden nap. az ilyen kúpok és krémek sztem azért nem jók, mert előbb kell felhelyezni őket meg határozott idejük van és szerény véleményem szerint annyira nem biztonságosak. én még a pesszáriumot tudom javasolni, amit aztán lehet egyéb spermicid anyagokkal kombinálni, ha valaki mégnagyobb biztonságot szeretne.
2009. jan. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pl a paharmatex tamponnál meg a krémnél nem kell elötte várni!
2009. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek a paharmatex-es cuccok sztem nem olyan megbízhatók, két embert is tudok, akik emelett terhesek lettek, nekem a párom nem is engedte, hogy használjak,mert nem bízik meg bennük,de Te tudod. Mennyi az a ritka? Ha megvan a havi 1-2 alkalom, akkor én a fog gátlót ajánlom,a ciklusodat is helyre rakja, és elég megbízható.
2009. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!