Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonsagos, es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonsagos, es mennyire veszelyes a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

IMADOM a baratnomet, ahhoz, hogy tudjatok valaszolni muszaly tudjatok rollunk azt, hogy: mi Isten tudja miota de baratok voltunk, mignem most szilveszterkor olyan tortent ami meg a filmekben sem, a Discoban voltunk, egy elkeritett VIP szobabat ( aminek nem volt ajtaja maga a Dj ben tancolo emberek fele) par kicsinyke meterre a tomegtol, es elszabadult valami olyan nagysagu vonzero kozottunk amit talan csak a filmekben lehet latni ( vagy meg ott sem ). Isteni volt, elrepult melettunk jonehany ora es szo szerint arra ebredtunk fel, hogy mar regen csak a diszko tulajdonosa jarkal a teremben. Szoval 4 napja jarunk, de mar sokminden megtortent kozottunk, szex meg nem, de nem azert mert nem keszultunk fel ra, errol szo sincs ! Mindketten akarjuk, es nem rajtunk fugg mikor jon el az ideje, az szo szerint akarmikor el johet...

A kerdesem az lenne, hogy azon gondolkedtunk, hogy ha szexelni fogunk ( orulten imadjuk egymast es egymas testet ) akkor ott nagyon heves indulatok fognak lezajlani, viszont megsem akarunk belolle egy gyereket latni. ( A testet maris ugy ismerem, mintha 1000 eve vele lennek ) O azt kerdezte tollem, hogy szedjen e antibebit, annak erdekeben, hogy ne legyen baba. En egyreszt nyugodtabb lennek tolle, de egyszeruen imadom ot es a legkisebb veszelyenek se akarom kitenni. Tudom azt, hogy lehetnek a gyogyszernek olyan hatasai amelyek nem jok mint peldaul az elhizas vagy a hangulatvaltozas vagy akarmi mas. ( mivel ugyebar homon alapu gyogyszer ) Ha elmennenk egy nogyogyaszhoz es o irna fel neki a gyogyszert akkor mennyire lehetnek en gyugodt, hogy semmi DE SEMMI baja nem lesz az en Kicsimnek?

Remelem ertettek mindent, a szukseges mellekletek: Mindketten 18 evesek vagyunk, es orult vagy tombol kozottunk, nem erdemes minket 5 percre se magunkra hagyni egy szobaba, Hala Istennek...

A valaszaitokat elore is koszonom! ( kerem, hogy csak normalis valaszokat irjatok, elore is koszi ).


2009. jan. 5. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
bocs, de folosleges volt leirnod ezt a sztorit, mert egyreszt a ti dolgotok, masreszt meg mindenki imadja a parjat, nem csak ti vagytok igy. A tabit meg csak nogyogyasz irhatja fel, tehat mindenkeppen el kell mennie. Viszont ha elmegy, akkor kerje a doktort, ,hogy minden kello vizsgalatot elvegezzes es akkor a legmegf tabit irja ki neki. Altalaban a tabletta veszelyeirol es elonyeirol mar millio kerdes szuletett sot az interneten utana lehet jarni, ott olvashattok, es az orvos is mindent elmagyaraz majd.
2009. jan. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem 100,hogy nem lesz baja a "kicsidnek"
2009. jan. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Hát srác, nektek marad a gumi. NINCS olyan tabletta, aminek ne lenne negatív mellékhatása. Például azért, mert min. 3 hétig egy adott szinten tartja a HCG-t, ami befolyással van a lány hüvelyének pH-értékére, és kiteszi a hüvelyi fertőzések veszélyének. Az elhízás, a hangulatzavar, a CSÖKKENT LIBIDÓ, a cicinövekedés - azt hiszem ezek a legismertebb tünetek.


Gondold át!


(Elárulom, én lebeszéltem a barátnőmet, pedig ő szedett bogyót. Marad a gumi, ha biztosra akarunk menni. Nincs teljesen jó módszer, csak ha gyereket akartok, mert akkor nem kell ezzel törődni ;) :P )

2009. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jellemző kedves utolsó válaszadó, hogy neked a csökkent libidó jelenti a kiemelten legkellemetlenebb mellékhatást már bocsi. Jah, meg pasiként aztán baromira tudhatod, hogy hogy reagál egy női szervezet a bogyóra...le a sapkát én is könyvből tanultam biciklizni.


Off vége


Amúgy kedves kérdező: valóban. Nincs olyan fogamzásgátló tabletta, ami így vagy úgy ne hatna a barátnőd szervezetére. Ha szeretnél biztosra menni és az ő egészségét sem veszélyeztetni (bár számos olyan dolog van, ami rosszabb mint a bogyó) akkor használjatok gumit.

Amúgy meg (tapasztalatból mondom!) hogy a fogamzásgátlót is el lehet viselni. Persze a kivizsgálás előtte kötelező! Hogy kizárja a doki a rizikós dolgokat, és még így is lehet, hogy a barátnőd a hozzászokás periódusban érez egy-két változást. Én már 9 hónapja szedek egy alacsony hormontartalmút, és a kezdeti 3 hónap utántól semmilyen mellékhatást nem tapasztalok. Persze egyéne vállogatja, hogy ki hogy reagál a különféle hormonbombákra.

gondoljátok végig és olvassatok el egy pár fogamzásgátlóról szóló betegtájékoztatót a neten. Abban kábé le van írva, hogy hogyan hat és milyen mellékhatásai lehetnek.

2009. jan. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen már bőven szedhet tablettát. Eleinte vannak mellékhatásai, normális esetben az első három hónapban elmúlnak. Nekem csak pár hétig voltak. De ez egyénfüggő, van, aki rosszabbul reagál rá, van, aki meg egyáltalán nem is szedheti. Alapos kivizsgálás is kell előtte, utána pedig rendszeresen (évente) kell járni rákszűrésre. Vannak, akik azzal jönnek, hogy meddőséget okoz, de ezt még senkinek nem sikerült bizonyítani. És ha rendesen szedi, biztonságos. Írjátok össze a kérdéseiteket, és majd a nőgyógyásznál megkérdezi a barátnőd.


Megjegyzem, a féloldalas ömlengésnek semmi köze a kérdésedhez, ezt remélem, te is észrevetted.

2009. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja a fog gátlótól,max az első hónapban, de sztem még akkor se, ha kivizsgálja az orvos,és a megfelelőt írja fel.És akkor imádhatjátok 1mást nyugodtan, nem kell félni, hogy elszakad/elfogy a gumi.
2009. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nos, a "feloldalas omlengest " annak erdekeben irtam le, hogy ertsetek meg mennyire szeretem ot, es mennyire fontos nekem ! Masreszt pedig, hogy erzekeltessem veletek a koztunk zajlo hatalmas erotikat, szoval ez nem egy atlagos szex lesz, ez annal sokkal tobb lesz, szenvedelyes! Ezert aggodom a gumi miatt kicsit, szoval biztonsagban ereznem magam ha szedne fogamzasgatlot, de viszont semmi rossznak nem fogom kitenni az biztos !

A valaszokat KOSZONOM ! ! ! ! ! ! ! ! !

2009. jan. 5. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!