Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jön meg? Mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön meg? Mikor forduljak orvoshoz? (fogamzásgátló)

Figyelt kérdés

yasminelle-t szedek 1 hónapja. minden szemet minden nap azonos időben vettem be. a ciklusom 5. napján kezdtem el szedni onnantól számítva 10. naptól voltam a barátommal.

egyszer ittam alkoholt tabi mellett. egyszer bevettem egy görcsoldót. és 3-szor szedtem be székletlazító gyógyszert. nem volt hányás se súlyos hasmenés. ma van a 3. napja hogy nem szedem és még nem jött meg. mitől lehet ez? (szerintem mindent jól csináltam)mikor kéne orvoshoz fordulnom?


2010. okt. 24. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miért kéne dokihoz menj???? nem késik
2010. okt. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem 5-6.napon szokott megjönni,szóval szerintem időben vagy.
2010. okt. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

a tájékoztatón az volt hogy 2.-3. nap rendszerint megjön.

akkor nem kell izgulnom?

minden jól csináltam igaz?:)

2010. okt. 24. 09:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj már fölöslegesen. Nekem régen a 3. nap délelőttjén jött meg, mostanában a 3. nap késő estéjén. Valakinek a 4. nap szokott. Ha egyáltalán nem jön meg a gyógyszerszünetben, akkor vegyél egy terhességi tesztet.
2010. okt. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha rajta van valamelyik gyógyszeren, hogy csökkenti a fogamzásgátló hatását, akkor lehet sajnos izgulni..:(

Az alkohol nem befolyásolja, a másik kettőt nem tudom:(


Nekem ilyen pl a koleszterin csökkentőm, de arra kell figyelnem pl. h elteljen 10-12 óra a kettő bevétele között, és így nem csökkenti.


Én is ezt szedem, és a 4. napon jött meg.

2010. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nincs rajta hogy csökkenti a fogamzásgátló hatását :)

köszi mindenkinek akkor most csak várok :D

2010. okt. 24. 10:16
 7/11 anonim ***** válasza:

10.04es vagyok.


Ha nincs rajta, akkor várd ki a végét:) Nekem az előző gyógyszernél volt, hogy a 7. nap reggelén jött meg. Ha 7 nap alatt nem jön meg, akkor menj el dokihoz a biztonság kedvéért:)

2010. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elsősorban leírom, hogy nem igazán értek hozzá, én is csak most kezdtem el szedni ezt a fajta gyógyszert. De lehet hogy még szokni kell a szervezetnek a gyógyszer jelenlétét azért nem jött még meg, így a gyógyszer szedése kezdetén az ilyesmi szerintem előfordúlhat, mint ahogy a köztes vérzés is. Én a menstruáció első napján kezdtem el szedni és azt javasolták amig nem szedem el az első levelet addig védekezzünk máshogy is. Remélem azért nem lesz gond veled. Írj ha van valami változás. Remélem én ilyesmit nem fogok tapasztalni.
2010. okt. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hú okés köszönöm :) most megnyugodtam

azt hittem törvényszerű hogy a második vagy harmadik napon kell megjönnie :)

és még egy kérdés. hátha tudjátok a választ... :

ebben a hét napban is lehet védekezés nélkül szexelni. de mikortól? mmint hányadik levél után vagy hogyan? mert ez van a tájékoztatóban...(ha rendesen bevettünk minden nap ugyanakkor minden szemet akkor védettek vagyunk ebben a hét napban is. de ez mikortól van?

2010. okt. 24. 11:58
 10/11 anonim ***** válasza:
én ahogy olvasgattam a betegtájékoztatót, úgy vettem ki hogy elvileg már az első levél után. Erről nem beszéltem az orvosommal, de én a saját meglátásom szerint és a nyugalmam miatt inkább majd csak a második levél után fogok védekezés nélkül szexelni a szünetben. elég parás vagyok. De hátha van itt olyan aki használja már régóta és leírja hogy ő hogy is csinálta.
2010. okt. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!