Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy tudok kevesebbet stressze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok kevesebbet stresszelni a terhesség miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem igazán tudok már kihez fordulni, ezért itt kérek tanácsot. 23 éves vagyok, a barátommal mindig védekezünk, mindig ellenőrizzük az óvszert. Nincs "csak az elején gumi nélkül egy kicsit" sem "kihúzom nyugi". Mindig az elejétől a végéig védekezünk. Nekem a ciklusom rendszertelen. Nagyon. De eddig sosem volt baj, késett 3-4-5 napot, de eddig mindig megjött. Én pedig mindig stresszelek. De annyira, hogy a végén már azért késik a menstruációm. És ez rettenetesen rányomja a bélyegét a napjaimra. Esetleg aki hasonló cipőben járt milyen megoldást talált erre? Mit tudtok javasolni?

2023. dec. 11. 12:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Te drága lekell nyelni az anyagot az a biztos másban ne bízz
2023. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tabletta, spirál, óvszer.
2023. dec. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Keress egy pszichológust.
2023. dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, a szexre meg kell érni, mert nagy felelősség. Te így sosem fogod élvezni, ha ennyire rá vagy feszülve. Konkrétan feleselegesen szexelsz így. Ha ismered a tested működését, és normálisan védekezel, akkor mindent megtettél amit lehetett. Illetve az esemény utáni megoldásokat sem árt ismerni. Elrontasz magadnak egy nagyon jó élményt, aminek az élvezetekről kellene szólnia. Lehet tényleg nem ártana egy pszichológus.
2023. dec. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Én idősebb vagyok tőled, gyógyszert szedek. Pontosan mindig! Belém nem élvez a barátom de még így is parázok. De hidd el, mivel védekezünk, így vagy úgy, nem leszünk terhesek! :)

Akik védekezés mellett esnek teherbe azok nem rendeltetésszerűen alkalmazzák azokat. A gumit meg mindig ellenőrizzétek utána, ha nincs baj vele, kár stresszelni.

Tudom persze könnyű mondani. :)

2023. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5-ös! Köszönöm :). Talán csak egy kis megnyugvásra volt szükségem, hogy nem vagyok egyedül ezzel.
2023. dec. 11. 12:58
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj párhetente terhességi tesztet. Jó empirikus bizonyítékot látni arra, hogy működik a védekezésetek. Én 2-3 hetente szoktam, gyógyszerszedés mellett is.
2023. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
6# Nem vagy ezzel egyedül. Én már nem egyszer leltem itt "sorstárstól" megnyugvásra. 😅
2023. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
Inkább ne szexelj ha ennyire paràs vagy. Mi kihuzassal védekezünk és sosem lett belőle gyerek. Nem is idegeskedunk mert időben ki kell húzni és kész.
2023. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
9# Inkább legyen valaki parás, mint felelőtlen. Amúgy azt mondta egyszer egy orvos ha valaki évekig megszakítással nem esik teherbe, lehetséges hogy valamelyik fél meddő.
2023. dec. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!