Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első levél bezsedése utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első levél bezsedése utáni menstruáció után már azonnal védett vagyok? Akkor is, ha az új levelet még nem kezdtem el, vagy csak ha már vettem be belőle legalább egy vagy két tabit?

Figyelt kérdés
/yasminelle/
2008. jan. 6. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Védett vagy! Elvileg már az első hét után, márha a mensi első napjától kezdve szeded a tabit!
2008. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
így van..ha az első naptól kezdted a szedést akkor már egy hét után véd a tabi. Ha a 2-5. napon kezdted akkor egy hónapig kiegészítő védekezés kell, legalábbis annál a gyógyszernél amit én szedek.
2008. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal.
2008. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy levéllel mindenképp be kell szedni és akkor már védett vagy. Nem kell megvárni a szünet végét! Ezt a nőgyógyász mondta,én benne bízom!!! A legtöbb fogamzásgátlónál így működik.
2008. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ezt a kérdést én is feltettem és a válasz rá a használati útmutató szerint: "Ha a yasminelle szedését a ciklus első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben" aki az én ilyen kérdésemre válaszolt az légyszi olvassa el mégegyszer mert írta, hogy ez benne van a betegtájékoztatóban. Én meg még a kérdésben megírtam h anya még nem vette meg csak kíváncsi a barátom meg én is. Kösz a válaszokat és ide szívesen a normális választ.
2008. jan. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!