Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmmel néha gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel néha gumi nélkül csináljuk (megszakításos), hagyjuk abba?

Figyelt kérdés
Csak az élvezetért, mert amúgy mindig gumival csináljuk, de én sokkal jobban érzem magam guminélkül és ő is szereti úgy.. Szóval néha úgy csináljuk de nagyon figyelek arra hogy ha már közelébe is kerülök annak hogy elmegyek egyből abba hagyjuk és gumit húzunk. Hozzáértők válaszát várom.. 18/f
2008. dec. 30. 11:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
12%

MOst izgalmas vitafórum fog itt kialakulni. Igazából már 100 ilyen kérdés volt, és a mindenhol alaposan összevesztünk...nem tudom mi értelme van. Aki óvszerben akar nyomorogni, az tegyen úgy, aki meg már x. éve óvszer nélkül csinálja, és még semmi baja nem volt igy, akkor úgy se lehet megtériteni.

Amúgy kezd unalmas lenni ez a téma.

2008. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
74%
aki 10 éve így csinálja, és eddig nem esett teherbe, lehet hogy ezután sem fog...
2008. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

A "10 éves" vagyok!Nem is szeretnénk teherbe esni!Van két fiúnk akiket terveztünk és akkor természetesen sehogy se védekeztünk!De kihangsúlyozom TERVEZTÜK és akkor nem védekeztünk még igy se! :)

Az én tapasztalatom szerint,tapasztalatunk szerint nekünk igy jó!

Szerintem több olyan kérdést nyitottak már itt hogy jaj elszakadt az óvszer,terhes vagy vagy terhes lehetek-e,mint hogy megszakitásos móddal szeretkeztünk és terhes lettem!

Kinek mi a jó!Megjegyzem azért hogy az elsö pár évet én is végig izgultam!De igy 10 év távlatába nekünk bevállt!

2008. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
86%

Néhány közismert módszer Pearl-indexe:


1 év folyamatos, védekezés nélküli szexuális élet után 100 nőből 85 esik teherbe


Megszakított közösülés: 8-38


óvszer (spermiciddel) 4-12


óvszer (hagyományos) 3-28


naptármódszer 9


hüvelyi spermiumölő anyag 0,7-7


hormonális fogamzásgátló tabletta 0,1-2,5


hormontartalmú injekció 0,2-2,6


sürgősségi tabletta 0,5-2,5


méhen belüli fogamzásgátló eszköz 0,5-5


méhen belüli helyi hormonhatású eszköz 0,1


hormonális tabletta: 0,1- 0,5


műtéti sterilizáció: 0,1


A fenti adatokból jól látszik, hogy még a legbiztosabb módszereknél is 1000 esetből legalább egy gyermek köszönheti életét az adott fogamzásgátlási módszer vagy eszköz megbízhatóságának.

2008. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
13%

Utálom a csökött kérdéseket. Mert az emberek két féle védekezést ismernek

1)bogyi

2)gumi

3)(esetleg) megszakított közösülés (bár ez kicsit kilóg a sorból)

Egyszerűen vegyetek a kezetekbe egy biológiakönyvet vagy egy kémiakönyvet a spermiumok lúgos közegben tudnak cukrot bontani így mozognak, ha a nő megmossa magát (ott)esetes vízzel (nem kell kinyalni de szeretkezni attól még lehet így is GUMI NÉLKÜL!)akkor nem kell megszakítani sem a közösülést.

Annyira nem szeretem ha valaki utána sem néz mielőtt kérdez valamit! Le lehet engem hurrogni, meg le lehet pontozni de akkor is igazam van. Az emberek régen hormontabletták meg gumi nélkül is tudtak védekezni, sőt azt is lehet befolyásolni, hogy fiú vagy lány egyedet szeretnénk. És ezt rengetegen nem tudják, és ez bosszantó!!! (17/f)

2008. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Előttem lévőnek: Ha sokszor mossa ki magát a nő, úgy elfertőződik, ahogy van, havonta egynél több alkalom hosszú távon a természetes Ph érték fölborítását eredményezi.


Pearl-index: Mik ezek a hihetetlenül nagy szélsőértékek? Ha egy felmérés 5-10X-es hibaküszöbbel dolgozik, én azt nem is szívesen olvasom el.

2008. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Minek kérdezed meg? itt mindenki mást mond -.- jobb megelőzni a bajt szerintem...én sajnos allergiás vagyok a kúpokra habokra gumi lévő síkosítóra. Maradt a tabi. Mindenkinél más válik be. Vannak olyan nők akik az első védekezés nélkül már teherbe esek. Vannak olyan akik 10 év után nem xD habár ezt valószínűtlennek tartom ha csak a csaj vagy a pasi nem termékeny. Akkor előbb-utóbb (0-6 év) alatt úgy is becsúszik egy és hát mivel fiú vagy nem tudhatod milyen rossz egy abortusz...
2008. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
75%
Csináld csak nyugodtan így tovább, előbb-utóbb majd teherbe fogod ejteni a barátnőd! Ha annyira gumi nélkül akarjátok érezni egymást miért nem szed a b.nőd fogamzásgátlót, vagy van még egy csomó más módszer is (Pharmatex-ek)! Az, hogy másnál esetleg bevállt, nem biztos, nálatok is befog! Lehet másnál azért, mert lehet hogy a pasi nemzőképtelen volt, a nő, meg lehet, hogy meddő! Annyira fiatalok vagytok még, védekezzetek rendesen!Lehet, hogy 1 évig nem esik teherbe, de lehet, hogy másfél év után már igen!
2008. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
De ez nem folyamatos. Gumit használunk.. Csak 2 hónaponként 15-20 percet csináljuk gumi nélkül...Az az igazság, hogy én írtam ki kérdést mikor elvettem a szüzességét (fél éve), az gumi nélkül történt egy 10 perces aktussal, és megkérdeztem itt hány százalék esélye van hogy teherbe essen és mindenki azt mondta hogy tuti teherbe esett 100 % menjünk tesztet venni meg hogy én ilyen meg olyan hülye vagyok mert nem védekeztünk és mindenki írta hogy 50-80% hogy terhes(pedig még csak el se mentem), és mégsem lett az. Szóval én inkább annak hiszek aki már sokszor csinálta így és nem lett belőle baj, és nem a rémiszgetőknek.. Amúgy Sztem attól h 1 hónapba egyszer ha úgy alakul a zuhanyzóba beteszem neki gumi nélkül attól még nem fog teherbe esni. De kiírtam a kérdést azért, mert vannak nálam okosabbak, és érdekelt mit tanácsolnak.. köszönöm az eddigi válaszokat! Várok még!
2008. dec. 30. 13:53
 20/25 anonim ***** válasza:
51%
Kérdezzétek meg szüleiteket, ők mennyi rizikót vállalnának (gondolom még nem vagytok önállóak, így nekik is kell lennie beleszólásuknak)
2008. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!