Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmmel néha gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel néha gumi nélkül csináljuk (megszakításos), hagyjuk abba?

Figyelt kérdés
Csak az élvezetért, mert amúgy mindig gumival csináljuk, de én sokkal jobban érzem magam guminélkül és ő is szereti úgy.. Szóval néha úgy csináljuk de nagyon figyelek arra hogy ha már közelébe is kerülök annak hogy elmegyek egyből abba hagyjuk és gumit húzunk. Hozzáértők válaszát várom.. 18/f
2008. dec. 30. 11:10
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Sokan csinálják ezt vagy ez nagy kockáztatás?
2008. dec. 30. 11:12
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem mindenképpen.. én ilyenek miatt már nemegyszer idegeskedtem végig pl egy hetet... sokan meg már teherbe is estek ilyen miatt... kockáztatnál?...

Szedjen fogamzásgátló tablettát. Ha elmegy egy jó magánrendelős nődokihoz, rendesen kivizsgálja, és megkapja a számára jó gyógyszert, vagy később vált... igaz az is kiderülhet h nem használhatja, de vki meg a gumira allergiás... egy próbát megér.. ne legyetek felelőtlenek

2008. dec. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
De vannak ismerőseim akik babát akarnak és fél évig is próbálkoznak mire megfogan... Akkor miért pont nekem lenne gond az előváladéktól?
2008. dec. 30. 11:16
 4/25 Srapnel ***** válasza:
100%
Ezért kell megtanulni a valószínűségszámítást...
2008. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon kicsi az esélye, hogy teherbeesik a barátnőd az előváladéktól. Ennyi százalékot nyugodtan óvszerrel is bele lehet kalkulálni...
2008. dec. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
28%

Én lassan hat éve csinálom úgy, eddig egy lány sem esett teherbe.

Olyan hihetetlenül minimális az esélye, hogy nem kockázat, ha valóban nem mész el a csajban.

2008. dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
míg nem esett teherbe, gőzöd se lehet arról, h mennyire fogékony a terhességre :) honnan veszed egyáltalán h lehet gyereke? .... ennyi erővel erre is foghatnád -.- sztem ezért jobb inkább biztonságosabban
2008. dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk az első! ilyen akciónál gyerekáldás lett a vége...
2008. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%
En 6honapja vagyok a barátommal és 5hónapja rendszeres nemi életet élünk és bár nemsokaára megyek gyógyszert iratni eddig mindig gumi nélkül csináltuk, mert ő elvolt, hogy ha az évek során senkit nem ejtett teherbe engem sem fog... és bár nem erősködtem gumi téren mert nekem is igy jobban tetszik akkor is gáz, mert igy minden hónapot végig idegeskedhetek, hogy na vajon mi van ha pont én vagyok benne abban a szerencsétlen pár %-ban... :S
2008. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
Mi 10éve csináljuk igy!És egyszer se estem teherbe!Ja!Én nem szedhetek gyógyszert!
2008. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!