Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány éves kortól lehet el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól lehet el menni egyedül nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
El szeretnék menni egyedül nőgyógyászhoz és nem tudom hány éves kortól nem kell hozzá a szülő!!!És ez sürgős lenne nagyon mert bajaim vannak és nem akarom hogy kiderül jön!!!Szóval aki tudja írja meg hogy hány éves kortól nem kell a szülő a nőgyógyásznál!!!Sürgős!!!
2010. okt. 11. 16:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szegénykém :( nekem is ilyesmi a bajom.. mármint, nekem is el kéne mennem, merthogy minden mensim végén zöldes barnás színű, dee nem vagyok olyan jóba anyukámmal, hogy erről tudnék vele beszélni... sajnos :( mennyire szeretnék egy normális anyát... am hány éves vagy? 13/L
2010. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Basszus lányok, ne hanyagoljátok már el magatokat. Tudom, hogy a félelem nagy úr, de ha sokáig halogatjátok ezt, akkor komolyabb bajotok is lehet. Pl a zöldes folyás abszolút nem tűnik normálisnak. Lehet vmi fertőzésed pl. Ha elmennél orvoshoz, kapnál vmi kúpot vagy tablettát és pár nap alatt megoldódna egy olyan probléma, amivel kezelés nélkül több hónapig/évig szenvedsz.

Nincs olyan nő a családban, akivel beszélni tudnátok? Nagynéni, nővér? Esetleg egy idősebb barátnő?

De lehet, hogy anyukátokkal is javulna a kapcsolatotok, ha elmondanátok neki, mert érezné, hogy megbíztok benne.

Menjetek el orvoshoz, mielőtt nagyobb baj lesz!

2010. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok!!!
2010. okt. 11. 17:52
 14/16 anonim ***** válasza:
sajnos nincs ilyen barátnőm, vagy bármi más
2010. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor legyél nagylány, mint a kérdező, és menj el egyedül:) Vannak kifejezetten gyermek nőgyógyászok is. Az első előtt én is nagyon féltem, de nem olyan vészes, mint ahogy az ember elképzeli:) És úgy is hozzá kell szokni.
2010. okt. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Katherine02 válasza:
Sziasztok! Igaz nagyon sok idő eltelt azóta mióta ki lett írva a kérdés de gondolom leírom az én tapasztalatom. Nekem mikor legelsőre megjött a menstruációm egy hónapon keresztül véreztem, ha jól emlékszem volt talán 1 vagy 2 nap mikor nem, és azt hittem vége de kb spontán egy hónapig menstruáltam. Végül orvoshoz mentünk aki vérzéscsökkentőt írt fel.
2018. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!