Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány éves kortól lehet el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól lehet el menni egyedül nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
El szeretnék menni egyedül nőgyógyászhoz és nem tudom hány éves kortól nem kell hozzá a szülő!!!És ez sürgős lenne nagyon mert bajaim vannak és nem akarom hogy kiderül jön!!!Szóval aki tudja írja meg hogy hány éves kortól nem kell a szülő a nőgyógyásznál!!!Sürgős!!!
2010. okt. 11. 16:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sehol nem kell a vizsgálathoz szülői beleegyezés. De miért nem szeretnéd, hogy kiderüljön? Anyukád miért nem tudhat róla?
2010. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jó viszonyba sajnos az anyukámmal!!!De én azt hallottam hogy csak 16 éves kortól lehet egyedül menni igaz ez??,
2010. okt. 11. 16:29
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mehetsz egyedül, max. azt mondják, hogy gyere vissza anyáddal.
2010. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Menj tiniambulanciára. Oda 14 éves kortól lehet menni, és szülőt sem kell vinni.
2010. okt. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogják azt mondani, hogy gyere vissza anyukáddal. Főleg akkor, ha problémád van. Persze ha terhes vagy, és abortuszra szeretnél menni, azt nem végzik el szülői beleegyezés nélkül. Nem írnád le ide, hogy mi a baj? Úgy is névtelen az oldal:)
2010. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
mehetsz egyedül kortól függetlenül(de ha pl. terhes vagy akkor belevonják a szülőket mindenképp.)
2010. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy három hete folyamatosan menstruálok!!És kezdek nap mint nap rosszul lenni!!
2010. okt. 11. 16:45
 8/16 anonim ***** válasza:
akkor bizony sürgősen orvoshoz kell menned és nyugodtan mehetsz egyedül is de már nem halogasd.
2010. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezzel gyakorlatilag bármelyik orvos hajlandó lesz megvizsgálni és ellátni, akárhány éves vagy. Menj el nyugodtan, lehetőleg minél hamarabb!
2010. okt. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen aranyosak vagytok!!!
2010. okt. 11. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!