Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem értem a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a fogamzásgátló tabletta szedését. Hogy kezdjem el szedni?

Figyelt kérdés
Azt írja, hogy azt a gyógyszert szedjem be elsőre, amilyen nap van. De az előtte lévőkkel mit csináljak? Akkor szedjem be, mikor véget ért a levél, és akkor pont azok a napok jönnek, amelyek az elején kimaradtak??
2008. dec. 29. 16:17
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
köszi!! és rád milyen hatással volt? híztál...? mellnövekedés...? libidó...?
2008. dec. 30. 13:57
 22/26 anonim ***** válasza:

Régen én is szedtem, először nem volt gondom vele, de úgy egy év múlva már minimális volt a libidóm, én ezért váltottam. Elég sok fórumon olvastam később, hogy sok embernél ilyen hatása van.


(Én írtam a "Jaj, annakidején engem is összezavart" és dél körül, hogy ne téged csesztessenek hozzászólásokat.)

2008. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
elég gáz hogy ezek a szerek pont a libidót teszik tönkre....:(((
2008. dec. 30. 14:30
 24/26 anonim ***** válasza:
Igen, mert akkor mi a fenének fizetek ki több ezer forintot, ha nincs is kedvem hozzá. Talán neked beválik.
2008. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Na én voltam aki kifejtette "utoljára" a mercilont :) hát kb 8 hónap szedem és csak az első 3 hónapban fájt a fejem erősebben amúgy semmi hízás, semmi mellékhatás de, hüvelyi folyás állagának változása. Amúgy minden ok:D:D és eléggé heves vagyok/voltam az aktus alatt szóval libidó változás nem volt. :)
2008. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
jah és nőt mellem :D:D eddig olyan normál méretű volt de most :D:D
2008. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!