Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem értem a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a fogamzásgátló tabletta szedését. Hogy kezdjem el szedni?

Figyelt kérdés
Azt írja, hogy azt a gyógyszert szedjem be elsőre, amilyen nap van. De az előtte lévőkkel mit csináljak? Akkor szedjem be, mikor véget ért a levél, és akkor pont azok a napok jönnek, amelyek az elején kimaradtak??
2008. dec. 29. 16:17
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
nem szeretem az olyan válaszokat hogy "olvasd el a tájékoztatót", meg hogy "írd be a goggle-be", mert nyilván ezeket megtettem, még jó hogy elolvastam úristen... meg azt se szeretem, ha valaki egy ilyen indítás után még nem is ad jó választ (szóval igen, ezen napok vannak, nem számok), és ha belegondolsz ez a számos dolog még jobban megkavart.
2008. dec. 29. 21:54
 12/26 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de mindenki jo valaszt adott, en is megprobaltam elmagyarazni erre eloltottal. Maskor ird be a konkret gyogyszered nevet es hogy melyik nap kezded el szedni es akkor talan jobban tudunk segiteni.
2008. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
akkor máskor kérdezd meg, mielőtt tanácsot adsz.
2008. dec. 29. 23:12
 14/26 anonim ***** válasza:
44%

Te meg viselkedj felnőtt módra, ha már fog.gátlót szedsz, és örülj hogy kaptál válaszokat (igenis hasznosokat, csak max te agyadig nem jutnak el) ahelyett hogy osztod másoknak az észt.

pá!

2008. dec. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
inkább az a gyerekes, mikor valaki fontos dolgokra való rákérdezés nélkül tanácsokat oszt, aztán fel van háborodva, ha kiderül, hogy nem volt minden adat birtokában, és ez csak utólag tűnik fel neki. és utána személyeskedik. szerintem ez a gyerekes.
2008. dec. 29. 23:50
 16/26 anonim ***** válasza:
De még mindig nem írtad, hogy milyet szedsz!?Ha egyfázisú, akkor ne törődj a napokkal, csak bekavarnak!
2008. dec. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
73%
Ha egyfázisút szed, akkor is kellenek a napok, mert ezekkel tudja számon tartani, hogy bevette-e, meg hogy mikor kezdje a következő levelet. És ne csesztessétek, mert a kérdésében is írta a napokat, ha nem tudjátok mi az, akkor ne válaszoljatok neki.
2008. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
hát tényleg nem tudom, hogy milyet szedsz, de ott kezd, ahová az van írva, hogy start!
2008. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
köszi, végre vannak normális hangvételű hozzászólások:) mercilont szedek (majd), rá vannak írva a napok. szóval igyekszem nem belekavarodni.
2008. dec. 30. 13:05
 20/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is mercilon szedek :) a napok ne zavarjanak azok azért vannak hogy segítsenek abba (hogyha kihagytál egy szemet melyik nap volt az) Szóval beveszed X napon ami hétfő és követed a nyilat amint látod elindul jobbra és körbe megy és szed úgy végig a nyíl irányába!!! De az se baj ha összekevered mert 1 fázisos (azaz minden egyes tabi ugyan azt a hormont tartalmazza) Lényeg VEDD BE MINDEN nap :) és nem lesz baj :)

2008. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!