Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kedden vettem be az utolsó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedden vettem be az utolsó tabit, ma péntek van és még mindig nem jött meg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Yasminellet szedek (a második levél után vagyok)
2008. dec. 26. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó szem bevételétől számított 4.-5. napra jön meg. ne aggódj!
2008. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Diane35-öt szedek, volt hogy aznap jött meg, mikor el kellett kezdenem a következő levéllel. Lyndynett-et szedő barátnőmnek is néha csak a szünet végén jön meg. Ebből én levontam azt a következtetést, hogy nincs gond amíg nem kéne bevenni a következő szem gyógyszert.
2008. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem holnap megjön..
2008. dec. 26. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha mégsem jön meg, ne halogasd, irány a gyógyszertár, terhességi teszt és ellenőrizd.

Már csak azért, mert van, hogy azért késik, mert valami miatt idegeskedsz, mondjuk, hogy miért nem jött meg? :-)

2008. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a cipőbe járok csak nálam (Vasárnap vettem be utolsó tabi...(ezen a héten kell megjönnie)) Annyit teszünk hogy várunk... várunk és megnyugszunk... lényeg hogy abban a 7 napban megjöjjön.
2008. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!