Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » IGAZ! A Tescoba tényleg csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IGAZ! A Tescoba tényleg csak 18 felett adják ki az óvszert! (? )

Figyelt kérdés
Ma voltam a Tescoban( Gyulán) és venni akartam egy csomag Rako óvszert.Nos mikor odamentem a pénztárhoz akkor megkérdezték, hogy elmúltam már 18?Azt kellett hazudnom hogy igen pedig még csak 16 vagyok.Mióta nem adnak ki óvszert 18 éven aluliaknak?Vagy csak a Tescoban van ez a szabály?Pár hónapja rákérdeztem itt a gyk-n és azt írtátok, hogy 18 alatt is kiadhatja.Nos akkor mégse igaz!
2010. okt. 1. 17:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
bocsánat, nem láttam, hogy az előttem levő már leírta nagyjából ugyanezt:) (elöző voltam)
2010. okt. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Semmi baj, köszönöm mindenkinek a választ!
2010. okt. 3. 09:09
 23/27 anonim ***** válasza:

fogyasztóvédelmi törvény 1997. évi CLV. törvény:


2.§ v) szexuális termék: olyan birtokba vehető forgalomképes dolog, amelynek elsődleges célja a szexuális ingerkeltés, különösen amely nemi aktust vagy egyéb szexuális cselekményt nyíltan ábrázol, illetve emberi testet, testrészt szexuális ingerkeltésre alkalmas módon vagy szexuális ingerkeltés céljából ábrázol, ideértve a - rendeltetése szerint - szexuális ingerkeltésre szolgáló, nemi aktus vagy egyéb szexuális cselekmény során alkalmazható eszközt is, a fogamzásgátlás céljából alkalmazható eszköz kivételével,


16/A § (2) Tilos tizennyolcadik életévét be nem töltött személy részére szexuális terméket értékesíteni, illetve kiszolgálni.


Kicsit utána olvastam a kérdésednek.Régen tényleg nem vehetted meg, de a pártok 2005-ben megszavazták, hogy 18 év alatt óvszert lehet vásárolni.Vagyis csak szívóztak veled.

[link]

2010. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ez mekkora idióta volt már! :D Szerintem vedd patikában, ott nem ilyen normálatlanok. :D
2010. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Lehet kicsit kései na mind1

tescoba vagyok pénztáros és úgy van hogy a gép kérdezi hogy "győződjön meg arról hogy a vásárló elmúl már 18 évas. Folytatja? Igen/Nem"

sztem amugy ez elég hülyeség, én guminál sose kérek személyit, azt se kérdezem meg h el mult e.

Amugy csak a teszkóba van ilyen -.-

És általában az ízesítetteknél, a sima guminál nem is kérdez a gép.... 18/L

2010. okt. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm, hogy leírtad!Igen. ízesített volt az óvszer lehet azért kérdezték meg.Legközelebb nem olyat veszek.
2010. okt. 21. 17:55
 27/27 anonim válasza:

1 AZ ÓVSZERRE NEM ÉRVÉNYES,HOGY 18 ÉVEN FELÜLINEK KELL LENNED, DE MINDEN MÁS SZEXUÁLIS ÉLVEZETI CIKKRE IGAZ!NEM CSAK A TESCOBA HANEM BÁRHOL!

2 ANNAK A PÉNZTÁROSNAK EZ A DOLGA, NEM FOG AZ ÁLLÁSÁVAL JÁTSZANI EGY ILYEN KIS PÖCS MIATT!

3 MINDENKI TÉRJEN EGY KICSIT MAGÁHOZ, MIVEL AZ IS EGY MUNKA ÍGY NEM KELL LENÉZNI, ÉS HA NEKI AZ A DOLGA HOGY MEGKÉRDEZZE AKKOR EZ!

2012. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!