Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki esett már teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki esett már teherbe fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés
2008. dec. 24. 19:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Annak is aki kifejtette nekem hogy, tényleg van vmi a háttérben. Már 7 hónapja szedem eddig, semmi problémám nem volt szerencsére.
2008. dec. 24. 20:05
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kiváncsi voltam, én majd most akarom elkezdeni szedni, mert az óvszerrel rossz tapasztalataim vannak:P Eddig abban bíztam a legjobban, de kezdem azt hinni, hogy csak a sors kezére bízhatom magam (majd persze a tabletta mellett). Az egyik rokonom is tabletta mellett lett terhes (azt nem tudom, h rendesen szedte -e de elég tapasztalt, szóval sztem igen:S), és ráadásul ikrekkel... Úgyhogy teljesen szigorú szedés és én mindent megtettem...:\
2008. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
15%
A barátom ugy született...elvileg szerintem az antibiotikum nem hat rá..az csak a bacikra hat a hormont nem bántja...
2008. dec. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
92%
az én 8 éves fiam is így lett.Pedig percre pontosan vettem be meg ilyenek.Balesetek mindig vannak:Dén meg úgy lettem hogy anyámnak 3 éve spirálja volt:D
2008. dec. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak itt olvasgattam végig a válaszokat, és nem tudok rájönni miért kellett lepontozni őket???? Mert ugye a kérdés pont erről szólt, erre sokan megírják a tapasztalataikat( én nem írtam csak érdekelt, gondoltam végigolvasom) és tessék jól lepontozzák őket.....Aki csak szórakozni jár ide, miért nem keres valami más hasznosabb elfoglaltságot???
2008. dec. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
köszönöm emberek a véleményeket...de tényleg nem kéne lepontozni mert, vannak akiket érdekelnek a kommentek.
2008. dec. 26. 14:51
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nemáá... én vagyok itt a legfiatalabb kérdező, csak 19 éves, és a barátnőm hamarosan elkezdi a fogamzásgátlót, de ha ennyire nagy a valószínűsége, hogy vele is megeshet, akkor .. :$


A következő elképzelésem van:

- szedne fogamzásgátlót

- használnék óvszert (spermicides)

- nem bene mennék el ( a puncijában ), hanem óvszerestül kiveszem a szerszámom mikor " jön ".


A legrosszabb esetben is:

- kiszakad az óvszer, de csak az előváladék, ami egy csepp csak kerülne a hüvelybe - ott a lúgos sav, ami azt a valamennyi spermiumot megölhetné, meg a fogamzásgátló hatása is tablettaként.


Végszükségletkénz esemény utáni.


Hány százalék ezek után is? ( mind a ketten 19 évesek és szüzek vagyunk, és nem akarunk bajt (: )

2009. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ha így csinálod akkor tényleg szinte nulla az esély.De ezt egy idő után meg fogjátok unni
2009. márc. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

20:01esnek:

tabletta+óvszer+megszakítás ez tényleg alapos védekezés. :) Eltelt egy év a válaszod óta,működik még ez a hármas védelem? :)

Amúgy olyan nincs,hogy "lúgos sav"

Kérdező:

Most kezdtem el fogamzásgátlót szedni és nekem is nagy félelmem,hogy mellette is teherbe eshetek.Tudom,hogy Hallottam már én is olyan történetet,hogy valakinek így lett babája.Próbálom én is körbekérdezni,hogy mi lehetett az oka,hátha akkor kiküszöbölhetem.A leggyakoribb,ha nem veszi be valaki,aztán a tabit eltérőek és mindegyik máskor kezd el hatni.Van,amelyik azonnal van amelyik pár hét után és van amelyik egy hónap után.Az sem mindegy,hogy az illető milyen más gyógyszert szed mellette,meg kell kérdezni a dokit,hogy a meglévő gyógyszer nem befolyásolja-e a tabit.Kb. ennyit sikerült kiderítenem,ezekre rendesen oda is figyelek.Neked azóta milyen tapasztalataid vannak?

2010. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!