Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki esett már teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki esett már teherbe fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés
2008. dec. 24. 19:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
igen
2008. dec. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen
2008. dec. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen barátnőm is... :S
2008. dec. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
és úgy hogy rendszeresen szedték és nem volt semmi más befolyásoló tényező?
2008. dec. 24. 19:37
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Mire gondolsz?
2008. dec. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
keresgéltem 10000 fórumon de, sehol nem kaptam érthető választ. Szóval mindenki írja hogy, teher beesett a tabi szedése közben de, senki se írta oda.. hogy hogyan????? Egyik nő volt aki odaírta hogy, neki 1x megtörtént és kész pedig rendesen szedte a tabit..
2008. dec. 24. 19:45
 7/19 A kérdező kommentje:
Mert tudjuk ha rendesen szeded akkor 99.9% hogy nem. Csak ha vmi közbe jön pl: hasmenés hányás antibiotikum....
2008. dec. 24. 19:46
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen szedtem,mégis teherbe estem. Persze ennek az volt az oka hogy antibiotikumot kaptam mellette a csúnya felfázásomra. Mivel folyton a teherbe eséstől féltem rá is kérdeztem a dokinál hogy :Nem lesz ebből baj?

Ő határozottan állította hogy nem . Hát ,nagyot tévedett!A felírt antibiotikum pyassan volt.Gondolom nem kell elmesélnem milyen megalázó procedúrán mentem keresztül mire megszakítattam a terhességet.Ráadásul 40 évesen két , szinte felnőtt gyerekkel a 25 éves védőnőnek kellett elmagyarárnom,miért nem akarom a terhességet.

2008. dec. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
amikor en elkezdtem tabit szedni 1 eve, ugyanazt tettem, mint te, mindenhol kutattam, hogy mennyi az esely, hogy terhes leszek. Eddig nem lettem, viszont miota szedem, minden nap uakkor veszem be, eddig a legtobb talan fel ora elteres volt es nagyon vigyazok arra, hogy ha hasmenes szeru dolog van, akkor maskent is vedekezzek 7 napig, illetve a dokit kerdezzem, ha valami nem ertheto. Ennyit tudsz te is tenni, ha igy is terhes leszel, akkor it was meant to be. Ha rendesen szeded, akkor tul alacsony szamodra a gyogyszered hormontartalma, ha terhes leszel, ezt pedig eszre tudod venni. Ha a megfelelo gyogyszert szeded, nincsenek mellekhatasok es a szabalyok szerint szeded, akkor nem leszel terhes.
2008. dec. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem de a barátnőm anyukája igen:) Igaz,az 20 éve volt,nyilván nem voltak olyanok a tabletták mint most..dehát erre szokták mondani,hogy az élet utat tör magának.De ez nagyon ritka.
2008. dec. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!