Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy hónapra abba kell ahgynom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapra abba kell ahgynom a gyógyszert egészségügyi okból. Milyen más módszerek vannak erre az időre a gumin kívül?

Figyelt kérdés
A páromnak gumival nehezen megy, én allergiás vagyok rá, szóval nem jó megoldás egyikünknek sem. Abban maradtunk hogy megszakítással védekezünk ebben az egy hónapban. Van esetleg más módszer, ami egy hónapra használható?
2010. szept. 28. 18:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tudom, az is módszer, hogy nem szeretkezünk, ezt a poént ki lehet hagyni:)
2010. szept. 28. 18:45
 2/11 Holdtündér ***** válasza:
A megszakításos módszert egészítsétek ki Pharmatexel és úgy már jó lesz. :)
2010. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A dokim egyáltalán nem javasolja a pharmatexet, azt mondta, hogy az ellenségeinek sem tanácsolná.
2010. szept. 28. 19:03
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


a megszakításos módszer viszont nagyon kockázatos mivel az előváladékban is van spermium.

2010. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, lehet kockázatos, de tudunk vigyázni, előnedv meg nem igazán szokott lenni nála.

A módszereket megnézem, köszönöm!

2010. szept. 28. 19:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát te tudod, hogy bevállalod-e. Én azt mondom nem lesz baj, mert mi már 1 éve így szeretkezünk és semmi, de kockázat mindig van.
2010. szept. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És mit mondott a dokid, miért? Nyilván arra gondolt, hogy nem megfelelő módszer a pharmatex, mert nem nyújt megfelelő biztonságot. De a megszakításnál kb minden jobb. Használjátok együtt a kettőt, ha nem akarsz gyereket vagy abortuszt!
2010. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Holdtündér ***** válasza:
Azért írtam együtt a kettőt, mert mi is így csináltuk egy ideig és minden rendben volt.
2010. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azzal indokolta, hogy nála nagyon sok Pharmatex mellett fogant baba született vagy jött a nő abortuszra és szerinte még a megszakítás is jobb. Hallgatok rá, nekem ő nagyon bevált, ha ő nem bízik ebben a módszerben, akkor az gondolom nem alaptalan.

Egy hónapig nem hiszem, hogy gond lenne a megszakításból, de végülis ha véletlenül mégis, akkor sincs tragédia.

2010. szept. 28. 20:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Ideális megoldás a szopás.
2010. szept. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!